Kolejność gry i opcje gry

Każdy gracz siedzący przy stole umieszcza wybrany zakład w kręgu licytacji bezpośrednio przed sobą. W większości kasyn, jeśli istnieją niewykorzystane kręgi obstawiania, gracze siedzący przy stole mogą grać więcej niż jedno rozdanie naraz. Minimalny i maksymalny rozmiar zakładu różni się w zależności od kasyna, zwykle przy stosunku 40 do 100 między nimi. Na przykład przy minimalnym zakładzie 25 $ maksymalny zwykle wynosi od 1000 $ do 2500 $. Po postawieniu zakładów krupier przesunie rękę po stole z lewej strony na prawą, sygnalizując, że nie można już obstawiać zakładów. Następnie krupier rozdaje karty po kolei wokół stołu zgodnie z ruchem wskazówek zegara, od lewej do prawej strony rozdającego: najpierw odkrytą kartę do każdego kręgu licytacji, w którym znajduje się zakład, a następnie odkrytą kartę do rozdającego,

W wielu miejscach pierwsza karta krupiera jest początkowo zakrywana. Druga karta krupiera jest używana do odwracania pierwszej karty odkrytej, a następnie wsuwania pod pierwszą kartę. Dokładny protokół transakcji różni się w zależności od miejsca, zgodnie z ustaleniami kierownictwa kasyna. Zalecamy gra black jack gra

Jeśli krupier ma odkrytą 10 lub asa, gracze mogą postawić zakład ubezpieczeniowy . Ubezpieczenie to zakład poboczny na to, czy krupier ma blackjacka, niezależnie od końcowego wyniku rundy. Jeśli gracz zdecyduje się wykupić ubezpieczenie, stawia dodatkowy zakład równy połowie pierwotnego zakładu. Ten zakład ubezpieczeniowy wygrywa, jeśli krupier ma blackjacka.

Krupier sprawdza teraz swoją zakrytą kartę, aby sprawdzić, czy ma blackjacka. Jeśli mają blackjacka, odsłaniają swoją zakrytą kartę. Runda jest zakończona i wszyscy gracze przegrywają swój pierwotny zakład, chyba że mają również blackjacka. Jeśli zarówno gracz, jak i krupier mają blackjacka, wynikiem jest push, a zakład gracza jest zwracany. Wszelkie zakłady ubezpieczeniowe są wypłacane w stosunku 2: 1.

Jeśli krupier nie ma blackjacka, wszelkie zakłady ubezpieczeniowe przepadają, a wszyscy gracze, którzy mają blackjacka, otrzymują wypłatę. Następnie kolej na pozostałych graczy. Zaczynając od gracza siedzącego najdalej po lewej stronie krupiera, mają następujące opcje:

Stój - jeśli gracz jest zadowolony z uzyskanej sumy, może stać, nie podejmując żadnych dalszych działań i przekazując do następnego gracza. Gracz może wykonać tę akcję po dowolnej akcji innego gracza, o ile jego całkowita liczba kart nie przekracza 21. Sygnał ręki do Stania polega na machaniu płaską ręką nad kartami.

Hit - jeśli gracz chce wziąć kolejną kartę, sygnalizuje to krupierowi, drapiąc filc obok swojej ręki lub wskazując na rękę. Następnie jedna karta jest zagrywana odkrytą na ich rękę. Jeśli suma ręki jest mniejsza niż 21, gracz może wybrać ponowne trafienie lub stójkę. Jeśli suma wynosi 21, ręka automatycznie wstaje. Jeśli suma jest większa niż 21, rozdanie kończy się niepowodzeniem, zakład gracza jest przejmowany przez kasyno, a kolejka do działania przechodzi do następnego gracza.

Double Down - jeśli gracz uważa, że ​​ma korzystną rękę, generalnie 9, 10 lub 11, może wybrać opcję „Double Down”. Aby to zrobić, stawiają drugi zakład równy pierwszemu, obok pierwszego zakładu. Gracz, który podwaja się, otrzymuje dokładnie jedną odkrytą kartę więcej, a następnie jest zmuszony stać niezależnie od sumy. Ta opcja jest dostępna tylko w początkowej ręce gracza z dwiema kartami. Niektóre kasyna ograniczają, które sumy kart początkowych można podwoić.

Rozdzielać - Jeśli pierwsze dwie karty gracza mają taką samą wartość, mogą postawić dodatkowy zakład równy pierwotnemu zakładowi i podzielić karty na dwie ręce. Tam, gdzie gracz zdecyduje się to zrobić, karty są rozdzielane i rozdawana jest dodatkowa karta, aby zakończyć każde rozdanie. Jeśli któraś z rąk otrzyma drugą kartę o tej samej randze, gracz może otrzymać opcję ponownego podziału, chociaż zależy to od zasad obowiązujących w kasynie. Generalnie gracz może rozegrać maksymalnie 4 rozdania, po których dalsze podziały nie są dozwolone. Rozdzielone ręce są rozgrywane pojedynczo w kolejności, w jakiej zostały rozdane, od lewej do prawej strony rozdającego. Gracz ma wszystkie typowe opcje: stanąć, uderzyć lub podwoić. Niektóre kasyna ograniczają rangi kart, które można podzielić, a także mogą ograniczać opcję podwojenia po podzieleniu pary.

Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl
47afa59445ccd9ee30a9a0d33bcd703b