Assassin's Creed: Syndicate - porady dotyczące solucji.Opis przejścia gry # 064

Martwe litery

Przyspiesz na prostej drodze, aby odzyskać trochę czasu straconego na zakrętach.

Użyj wzroku orła, aby znaleźć cztery obiekty.Wejdź z nimi w interakcję.Wbiegnij na ulicę i ukradnij jeden z wózków na ulicy.Ścigaj swój cel, szczególnie ostrożnie na wąskich uliczkach i na zakrętach.Złapanie go nie jest takie trudne, większość czasu stracisz, jeśli uderzysz w ścianę lub zablokujesz się po uderzeniu w inny powóz.Jeśli nie możesz złapać kierowcy, podejdź na tyle blisko, by móc go wielokrotnie zastrzelić.Gdy tylko umrze, usiądź w jego powozie i jedź do domu wskazanego przez panią.

Zatrzymaj powóz i zabij wrogów.

Kilka pojazdów wroga zaatakuje cię na moście.Zamiast brać udział w szalonym pościgu, zatrzymaj powóz i zniszcz ścigających cię wrogów.Jeśli zrobisz to natychmiast, reszta drogi będzie spokojna.Po dotarciu na miejsce schowaj się w powozie, a misja dobiegnie końca.

Wyzwania

Porwij powóz w mniej niż 2 minuty - ścigaj powóz, obserwując wąskie uliczki i zakręty.Uderzenie w ścianę lub inny wózek zajmie większość czasu, dlatego czasami najlepiej zwolnić, aby bezpiecznie ominąć zakręt.Zabij kierowcę (kilka szybkich strzałów) lub wskocz na jego powóz i ukradnij go.


Londyński terror

Uważaj na nadjeżdżający pociąg.

Śledź Dickensa.Po chwili zauważysz Jacka w wiosennych obcasach.Podążaj za nim na linie, aby dostać się między budynkami.Nie musisz martwić się o czas, wróg tylko na Ciebie czeka.Uważaj na jego strzały dwa razy.Gdy Jack zejdzie na ziemię, pozostań na dachu.Gdy dojdziesz do torów, nie przeskakuj od razu na drugą stronę.Poczekaj, aż pociąg przejedzie (może cię zabić, jeśli wisisz zbyt nisko na linie).

Walcz z Jackiem w końcowej fazie pościgu, a następnie zacznij z nim walczyć.

W końcu dotrzesz na dach stacji.Tam będziesz miał okazję walczyć z wrogiem.Bitwa się rozpocznie, a dołączy do niej kolejny wróg.Nie martw się o niego, walka nadal będzie krótka - za chwilę Jack znów ucieknie.

Wyzwania

Don't Touch the Ground - Nie dotykaj ziemi podczas całego pościgu.Użyj linki, aby przemieszczać się między budynkami.Będziesz miał okazję walczyć z wrogiem na szklanym dachu stacji. W SofiMarsel możesz kupić sufity napinane o różnych fakturach i kolorach od najlepszych światowych producentów, w dobrej cenie hurtowej. Otrzymujesz gwarancje, pomoc i wsparcie we wszelkich sprawach związanych z zakupem i montażem sufitów napinanych. Dostarczamy certyfikaty na produkty, więc trudno wątpić w ich zgodność z normami higienicznymi i oryginalnością. Wykonawcy mogą montować nasze sufity napinane w mieszkaniach i miejscach publicznych

Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl
8a16ddaed361a84409c68ce241b95312