Lider.
Ten, który stoi na czele, nadaje rytm, jest zawsze krok przed innymi. Apart znalazł się na tej prestiżowej pozycji za sprawą... uczuć. Wszystko bowiem, co robi firma, w co się angażuje, czyni z miłości do piękna. Uwielbienie dla rzeczy pięknych, troska o każdy detal i nieustanne poszukiwanie nowych, jeszcze doskonalszych wzorów, rozwiązań i inspiracji sprawiło, że Apart wyrósł na niekwesttionowaną potęgę polskiego jubilerstwa.

Piękno jest wartością niewymierną, jednak da się zmierzyć efekty, które osiąga się dzięki zdolności jego tworzenia. Liczby mówią jasno: Apart jest niekwestionowanym liderem branży jubilerskiej pod względem wyników finansowych (wysokość obrotów, zysku netto), liczby salonów (obecnie 145), liczby pracowników (1500 osób), oferowanego asortymentu oraz siły i prestiżu marki. Dokonania firmy Apart zostały wielokrotnie dostrzeżone i nagrodzone przez kapituły prestiżowych konkursów zobacz.

Jednak to co nas najbardziej cieszy to zadowolenie naszych klientów. Wyniki ogólnopolskiego badania konsumentów TNS OBOP potwierdziły jednoznacznie, że Apart jest najbardziej znaną i cenioną marką jubilerską w kraju, dystansując znacznie konkurencję na rynku. Wyroby Apart są najlepiej postrzegane i najwyżej oceniane wśród firm jubilerskich we wszystkich kategoriach. To właśnie Apart jest najsilniej kojarzony z nowoczesnością i postrzegany jako firma, której biżuteria odpowiada najnowszym trendom. Jest też uważany za najlepszego eksperta w dziedzinie diamentów i zegarków. Marka Apart kojarzona jest z prestiżem i ekskluzywnością.

Początki firmy sięgają lat '70, a pod nazwą Apart, przedsiębiorstwo istnieje od 1983 r. Nazwa APART powstała z połączenia pierwszych liter imion właścicieli: Adama i Piotra Rączyńskich z oznaczającym w wielu językach sztukę słowem „art."

O salonach Apart

Apart jest największą siecią salonów jubilerskich w Polsce - obecnie posiadamy 145 salony.
W każdym z salonów Apart króluje piękno, elegancja i prestiż. Stylowe, przestronne, urządzone ze smakiem - zapraszają, by wyruszyć w podróż po świecie piękna. Usytuowane w starannie dobranych miejscach, najczęściej w eleganckich galeriach handlowych. Fachowi, uprzejmi i zawsze gotowi do pomocy konsultanci sprawiają, że zakupy w salonach Apart są prawdziwą przyjemnością.

Apart Exclusive to najbardziej luksusowe salony Apart w Polsce. Klienci znajdą tu wyłącznie produkty ekskluzywne: biżuterię z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi oraz zegarkowe arcydzieła renomowanych szwajcarskich manufaktur. Decyzja o wyborze tak ekskluzywnej biżuterii lub zegarków wymaga dyskrecji, czasu i spokoju. Dlatego staraliśmy się stworzyć odpowiednią atmosferę w salonie. Kameralny charakter wnętrz oraz ich elegancki wystrój są wymarzonym tłem dla podziwiania i kupowania nietuzinkowych kosztowności.

Od projektu do produktu

„Jeszcze moment. Jeszcze jeden ruch, jeszcze jeden promień światła - i obudzi się zachwyt. Uśpione w drogocennych kamieniach i misternych splotach piękno, które do tej pory żyło tylko w marzeniach, stanie się rzeczywistością, czasem bardziej niezwykłą niż sny. Dzięki nim wzrok pieści uroda najcudniejszych diamentów, złoto przybiera kunsztowne formy, a perła lśni aksamitnym blaskiem. To oni pozwalają pięknu zawładnąć naszą wyobraźnią. Od ponad ćwierć wieku miłość do piękna jest tym, co inspiruje i wieńczy każde dzieło, które powstaje w naszych pracowniach".

Metody produkcji w jubilerstwie nie zmieniają się od lat. Ich podstawą jest wiedza, talent i doświadczenie jubilerów i złotników - a przede wszystkim ich precyzja i umiejętności manualne, ponieważ to właśnie ręczne wykończenie ma największy wpływ na ostateczny efekt i duszę biżuterii. Nowoczesne maszyny i laser umożliwiają usprawnienie produkcji, jednak największy skarb firmy to doświadczeni pracownicy, którzy w tworzenie biżuterii wkładają całe swoje serce.

Tak powstaje ekskluzywna oferta firmy Apart - piękna biżuteria z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi.

W świecie mody

Jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie dostrzegamy najwyraźniejsze przejawy idei piękna. Apart, prócz organizowania własnych pokazów, jest partnerem wielu prestiżowych imprez świata mediów, mody i biznesu. Nasza biżuteria dodaje blasku autorskim kreacjom uznanych projektantów mody - Macieja Zienia oraz duetu Paprocki&Brzozowski. Biżuteria Apart uświetnia swoim szlachetnym lśnieniem pokazy podczas Warsaw Fashion Street, a także konkursu młodych projektantów New

Look Design.

Maciej Zień
Swoimi projektami strojów składa hołd zmysłowości kobiecego ciała. Jego zwiewne, eleganckie suknie z delikatnych tkanin są idealne na wieczorowe przyjęcia czy bale, dlatego bywa nazywany ulubionym projektantem gwiazd. Nic dziwnego, że tak idealnie korespondują z ponadczasowym pięknem biżuterii. Lśnienie diamentów, blask złotych i srebrnych splotów Apart towarzyszy pokazom strojów tego młodego projektanta. Maciej Zień stworzył silną markę, która kojarzy się z luksusem, elegancją i perfekcyjnym wykonaniem.

Paprocki&Brzozowski
Najdoskonalszą ozdobą każdej sukni jest kobieta ubrana w piękną biżuterię. Pamiętają o tym Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski - duet znakomitych i awangardowych projektantów mody damskiej, którzy wzbogacają swoje kolekcje mody blaskiem biżuterii Apart. Na koncie mają wiele uznanych w świecie mody nagród, a od kilku lat z powodzeniem prezentują swoje kolekcje w niestandardowej scenografii i w ciekawych miejscach. Za każdym razem zaskakują - nie tylko strojami, dlatego ich pokazy budzą wielkie zainteresowanie, a rzesze wielbicieli walczą o zaproszenia. Kolekcje są nagradzane burzą oklasków.

Warsaw Fashion Street
Latem na warszawskim Nowym Świecie pojawia się bardzo długi wybieg, na którym swoje kolekcje prezentuje kilkudziesięciu młodych projektantów - to największe widowisko mody - Warsaw Fashion Street. Po trwających niemal cały dzień pokazach debiutantów, wieczorem organizowana jest uroczysta gala z udziałem gwiazd filmu i telewizji. Uświetnia ją również pokaz biżuterii Apart. Podczas WFS ogłaszany jest kolejny konkurs dla młodych projektantów, którego finał ma miejsce w grudniu podczas gali New Look Design. Organizatorem obydwu przedsięwzięć jest Dom Mody Forget-me-Not.

New Look Design
Dla młodych projektantów konkurs New Look Design jest przepustką do wielkiego świata mody. Co roku kilkuset młodych zdolnych twórców walczy o bycie najlepszym. Firma Apart jest partnerem tego wydarzenia, fundujemy nagrody, a także podczas wielkiej finałowej gali mamy autorski pokaz biżuterii naszej firmy.

Mariusz Przybylski
Mariusz Przybylski jest młodym utalentowanym projektantem męskich ubrań. Wyznaczył sobie kierunek, w którym konsekwentnie podąża - tworzenie luksusowej mody dla mężczyzn. Jego talent docenia wiele znanych osób ze świata biznesu i mediów. A przy męskich strojach nie może zabraknąć eleganckich zegarków o nowoczesnym i wyrazistym designie, dlatego partnerem Mariusza jest firma Apart z uznaną marką szwajcarskich czasomierzy Edox.

Wielkie gale

Kluczem do sukcesu jest umiejętna współpraca. Wybierając prestiżowe i interesujące projekty, plebiscyty, wydarzenia - wraz z naszymi partnerami tworzymy nową jakość, oni inspirują nas, a my ich... Współpracujemy z tymi, którzy podobnie jak w firmie Apart cenią sobie najwyższą jakość, profesjonalizm i kreatywność.

Róże Gali
Czy jest piękniejszy i bardziej zmysłowy kwiat niż róża? To właśnie ona stała się motywem przewodnim plebiscytu, którego corocznym zadaniem jest wyłonienie Pięknych Zawsze, Pięknego Debiutu, Pięknych Dziś, Pięknej Pary oraz najważniejszej - Róży Róż. Osobowość, pasja talent. W firmie Apart wiemy, że właśnie tak rodzi się piękno: to widoczne, podziwiane, oklaskiwane - i to wewnętrzne, którego urody nie można przecenić. Z grona nominowanych przez tygodnik „Gala" mężczyzn i kobiet, czytelnicy głosując wybierają swoich ulubionych aktorów, artystów, kompozytorów, reżyserów... - ludzi sukcesu, którzy w danym roku wyróżnili się szczególnie. Firma Apart jest fundatorem i wykonawcą statuetek - róż dla nagrodzonych.

Elle Style Awards
Magazyn „Elle” to największe na świecie i jedno z najbardziej prestiżowych pism o modzie. Nagrody Elle Style Awards nagradzają talent, osobowość i styl. Cieszą się dużym uznaniem wśród gwiazd, dlatego nominowani co rok z niecierpliwością czekają na wyniki plebiscytu. Statuetki ESA przyznawane są w 9 kategoriach: Projektant Mody, Najlepsza Polska Modelka, Osobowość TV, Najlepsza Aktorka i Aktor, Postać Roku, Muzyka, Niezwykłe Miejsce oraz Kogo Kocha Elle. Jest również przyznawana nagroda specjalna redakcji. „Elle” tak pisze o laureatach: „… są różnorodni, barwni, zaskakujący. Jest coś co ich łączy: Za najważniejsze w zawodzie uważają to, by pozostać sobą. Cenią wolność, cierpliwość i pracę. To najlepsza droga do sukcesu!” Firma Apart jest sponsorem plebiscytu Elle Style Awards.

Kobieta Glamour
Wybierając Kobietę Glamour, jak też nagradzając znane i lubiane Polki w kilku innych kategoriach plebiscytu, redakcja miesięcznika „Glamour" myślała o kobiecie wyjątkowej, doskonałej i pięknej. Takie też są nagrody dla wyróżnionych - przecież ukoronowaniem kobiecej urody jest biżuteria. To ona podkreśla jej charakter, styl, osobowość, pragnienia, marzenia, sukcesy. Jesteśmy dumni, że to właśnie limitowana seria naszyjników Apart - pięknych w swojej prostocie, urzekających czystą, nowoczesną formą i wysadzanych diamentami są nagrodą dla Kobiety Glamour. Również statuetki wręczane laureatkom konkursu są dziełem mistrzów z naszych pracowni jubilerskich.

Kobiecy Samochód Roku
Kobiece jury, wybrane spośród redaktorek „Twojego Stylu", co roku przez kilka miesięcy testuje wiele nowych modeli aut. Głównym kryterium jest ich funkcjonalność, jak i estetyka z punktu widzenia kobiety. Biżuterię i samochody łączy to, że powstają, by dać kobiecie poczucie bycia wyjątkową. Dlatego właśnie firma Apart zaprojektowała i wykonuje dla laureatów - zwycięskich marek samochodów - wyjątkowe statuetki, „srebrne kobiece kierownice".

Taniec z Gwiazdami
Każda edycja „Tańca z gwiazdami" jest najchętniej w Polsce oglądanym programem rozrywkowym, który przyciąga do telewizorów miliony widzów. Firma Apart obdarowywuje ekskluzywnymi upominkami pary żegnające się każdego tygodnia z programem, a także funduje nagrody dla zwycięzców kolejnych edycji.

Viva! Photo Awards
W maju 2008 roku rozpoczęła się pierwsza edycja prestiżowego konkursu dla fanów fotografii Viva! Photo Awards 2008. Apart, firma doceniająca piękno fotografii, jest mecenasem tego prestiżowego plebiscytu - projektujemy i wykonujemy statuetki dla laureatów.

Doskonałość Roku
Tam, gdzie jest moda i uroda na najwyższym poziomie – tam nie może zabraknąć firmy Apart. Doskonałość Roku jest konkursem magazynu Twój Styl, nagradzającym najlepsze kosmetyki dostępne na naszym rynku. Co roku w jury zasiadają najbardziej uznane osoby ze świata mediów i mody. W 2007 roku oprawa całej imprezy bezpośrednio nawiązywała do stolic światowej mody i kultury czyli do podróży jaką przebył Apart z Anetą Kręglicką i diamentami.

Złoty Nos
Firma Apart jest partnerem prestiżowego konkursu Złoty Nos na najlepsze perfumy według miesięcznika „Pani”. Luksus na najwyższym poziomie, surowe jury, wspaniali goście, piękne zapachy, zadziwiające flakony, a także najdroższa biżuteria Apart - tak w skrócie można opisać ten plebiscyt.

W telewizji

Biżuteria Apart i zegarki uznanych szwajcarskich marek, które można nabyć w naszych salonach występują w najlepszych serialach telewizyjnych, takich jak: „Teraz albo nigdy", „39 i pół", „Na Wspólnej", „Twarzą w Twarz", „Kryminalni", „Magda M." czy „Samo życie".

Wypowiedzi ekspertów Apart pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest opinia specjalisty na temat biżuterii, zegarków czy też rynku jubilerskiego.

Przedstawiciele Apart na dobre zagościli już na antenie takich programów, jak „Dzień dobry TVN", „Lekcja stylu" czy „Kamienie szlachetne".

Relacje z imprez, w których firma Apart bierze udział lub je organizuje zawsze są pokazywane w „Co za tydzień" oraz „O tym się mówi".

Każda edycja „Tańca z gwiazdami" jest najchętniej w Polsce oglądanym programem rozrywkowym, który przyciąga przed telewizory miliony widzów. Firma Apart obdarowuje ekskluzywnymi upominkami pary żegnające się każdego tygodnia z programem, a także funduje nagrody dla zwycięzców finałowego odcinka.

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy