Czy dyskretna elegancja minimalizmu nie zostanie zaburzona dekoracjami okien?

Z pewnością nie, dzięki zastosowaniu ekskluzywnych rolet całkowicie ukrytych ponad sufitem. Doradzimy jaką tkaninę roletową zastosować. Przekażemy techniczne informacje pracowni projektowej, firmie budowlanej i instalatorskiej. Zamontujemy rolety i udzielimy wskazówek jak je konserwować.

Jak zaprojektować dekoracje okien aby wysmakowane, klasyczne wnętrze budziło jeszcze większy zachwyt?

Użyć karniszy wykonanych tradycyjną metodą odlewu z brązu, piękny jedwabny żakard ułożyć ręcznie w fałdy, zastosować wysokogatunkową bawełnianą podszewkę. Całość warto dopełnić pasmanterią  stonowaną lub kontrastową - pomożemy podjąć najlepszą decyzję.

Myślicie Państwo o wymianie tkaniny obiciowej ulubionego fotela w gabinecie?

Proszę zlecić to nam a wykreujemy solistę pierwszego planu lub dyskretnego statystę. Zawsze najwyższego gatunku.

Komfortowe korzystanie z przestrzeni domowego centrum rozrywki wymaga zaciemnienia i wygłuszenia?

Wyposażymy ją w zaciemniające zasłony lub rolety sterowane z systemu domu inteligentnego. Zaprojektujemy i wykonamy designerskie panele tapicerowane z pianki akustycznej aby ich kształt i pokrywająca je tkanina zamieniły ściany we wspaniałe tło dla niezwykłych przeżyć.

Dzieci tak wspaniale rysują i malują, ale upodobały sobie miękkie poduchy leżące na podłodze?

Wymienimy pokrycie na łatwe do czyszczenia, wykonane z mocnej tkaniny z certyfikatem potwierdzającym brak szkodliwych substancji.

Tak powstało Ideadeco...

Po kilkunastu latach zdobywania doświadczenia w projektowaniu i realizacji prestiżowych wnętrz, pracy dla niezwykłych Klientów, wspaniałej przygody związanej z projektowaniem wnętrz wyklarowała się moja nowa pasja. Był rok 2011, założyłam studio Ideadeco proponujące tkaniny dekoracyjne do wnętrz oraz pełen wachlarz możliwości aranżacji okien.

Od samego początku, zgodnie z wykształceniem zdobytym w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, moją zasadą było świadome posługiwanie się elementami dekoracyjnymi, aby uzyskany efekt był niepowtarzalny, idealnie skrojony na miarę.  Zarówno we wnętrzach których fundamentem estetycznym jest wschodnie wabi-sabi ceniące niedoskonałość, naturalność oraz prostotę jak i we wnętrzach bazujących na greckim ideale doskonałości oraz piękna.

Dążymy do tego aby Klienci dla których mamy zaszczyt pracować byli w pełni usatysfakcjonowani. Dysponujemy dużym wyborem tkanin obiciowych, zasłonowych, firanowych oraz karniszy, rolet, shuttersów, żaluzji a także plis. Wszystkie aranżacje okien mogą mieć napęd elektryczny a ich obsługa może być w pełni zautomatyzowana. Gdy realizacja projektu tego wymaga, współpracujemy z doskonałą pracownią tapicerską i stolarnią. Nasi montażyści, poza doświadczeniem, cechują się wysoką kulturą pracy i szacunkiem dla zastanych wnętrz. To umożliwia realizację naszego celu – wykreowania dla Państwa pięknego wnętrza.

Kreatywność, profesjonalizm, poszanowanie prywatności – tymi zasadami się kierujemy.

Dążymy do zrealizowania wszelkich Państwa życzeń i sugestii. Nie istnieją dla nas pomysły zbyt skomplikowane. Niech naszą rekomendacją będą liczne dekoracje wykonane w instytucjach, przestrzeniach prywatnych i komercyjnych.

Nasze projekty są zawsze zindywidualizowane, zawsze dopracowane, zawsze wykonane z pełnym zaangażowaniem od koncepcji do realizacji.

Zapraszam

Iwona Wiśniewska

właścicielka Ideadeco

 

OFERTA Ideadeco:

tkaniny zasłonowe, zasłony

tkaniny firanowe, firany

tkaniny obiciowe

tkaniny z atestem trudnopalności

shuttersy

rolety rzymskie

pasmanteria

zasłony panelowe

narzuty

poduszki

rolety zwijane

plisy

żaluzje metalowe, drewniane, skórzane, PCV

karnisze

napędy elektryczne do karniszy, rolet, żaluzji, zasłon panelowych

tapicerskie dekoracje ścian

pomiar

projekty dekoracji, doradztwo projektowe

krawiectwo dekoracyjne

montaż karniszy, rolet, żaluzji, plis

wieszanie i upinanie dekoracji

Ideadeco
5 (100%) 2 votes

Ideadeco
5 (100%) 2 votes

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy