Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie aranżacji, projektowania i wykonywania wnętrz kuchennych oraz wizualizacji 3D. Specjalizujemy się w realizacjach ekskluzywnych przestrzeni mieszkalnych, rezydencji, apartamentów, a także biur i restauracji. Naszą działalność oparliśmy na współpracy z solidnymi partnerami z Niemiec.

 

       Znajdziecie Państwo u nas najlepsze meble kuchenne, zaprojektowane w oparciu o światowe trendy w stylistyce, nowoczesne wyposażenie, które zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Nasze meble cechuje najwyższa jakość, funkcjonalność oraz wytrzymałość, które pozostają na lata... Oryginalne wzornictwo sprawia, że każda z wykonanych przez nas kuchni jest niepowtarzalna. Chętnie podejmujemy śmiałe wyzwania designerskie.

 

     W naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem, ale przede wszystkim, wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów.  Dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi firmami wiemy, jak zaprojektować serce domu - kuchnię - tak, by uczynić to miejsce wyjątkowym.

 

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem  marek SieMatic  oraz Nolte Kuechen.

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy