Nasza firma jest przedstawicielem koncernu HARMAN – właściciela legendarnych i ekskluzywnych marek: JBL, Mark Levinson, Lexicon, Revel, Harman Kardon, AKG i Infinity.

Marki te są liderami w branży elektroakustycznej zarówno na rynku konsumenckim, jak i profesjonalnym. JBL w innowacyjny sposób nagłośnił niemal wszystkie przełomowe festiwale muzyczne, m.in. Woodstock w 1969 roku, a w ciągu ostatnich lat olimpiadę w Pekinie oraz polskie stadiony na Euro 2012. Większość współczesnych sal kinowych na całym świecie również opiera swoje nagłośnienie na produktach JBL. Z kolei Harman Kardon posiada prawie 50 lat doświadczenia w budowaniu ekskluzywnych, innowacyjnych produktów audio video. Mikrofony i słuchawki AKG są wybierane przez największe gwiazdy muzyki i DJ-ów.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz najwyższej klasy produktów koncernu HARMAN z branży home audio: od skierowanych do masowego odbiorcy produktów stereo i zestawów kina domowego firm JBL i Harman Kardon po kompletne systemy kinowe z certyfikatem THX, JBL Synthesis. W swojej ofercie posiadamy też luksusowe głośniki Revel oraz renomowane, niezwykle zaawansowane technologicznie komponenty elektroniczne high-endowych marek Mark Levinson i Lexicon. Zapewniamy także wysokiej klasy nagłośnienie samochodowe JBL i Infinity, atrakcyjne designersko i brzmieniowo głośniki komputerowe, szeroką gamę produktów dedykowanych iPodowi, a także uznane na całym świecie słuchawki AKG, JBL i Harman Kardon.

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy