Galeon jest prywatnym przedsiębiorstwem produkcyjnym istniejącym na rynku od 1982 roku. Zajmujemy się produkcją najwyższej klasy jachtów motorowych o długości do 20m, oraz łodzi motorowych. Dysponujemy 18 tys. m² nowoczesnych hal produkcyjno montażowych i 800 pracownikami co czyli nas jednym z najbardziej liczących się producentów łodzi na rynku europejskim.

Nasze jachty motorowe przynoszą satysfakcję i dumę całej firmie. W trosce o wysoką jakość, wygląd i parametry oferowanych jednostek, wdrażamy nowoczesne systemy i technologie zarówno w procesy produkcyjne jak i zarządzania przedsiębiorstwem. Każdy jacht od początku do końca powstaję pod skrzydłami firmy Galeon. Począwszy od prac konstrukcyjno modelowych, poprzez pokrywanie laminatem aż po instalację silników i wybudowę szkutniczą przeprowadzane są przez wyspecjalizowany personel na miejscu. Końcowym etapem jest zamontowanie opcjonalnego wyposażenia oraz próby wodne. Jesteśmy jedynym producentem na masową skalę tego typu jachtów w polsce i nasze kompleksowe podejscie do ich wytwarzania zapewniło nam uznanie na rodzimym jak i międzynarodowym rynku.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy produkcji dużych jednostek, możliwe stało sie zastosowanie wielu rozwiazań typowych dla luksusowych jachtów w naszej linii łodzi motorowych, co powoduje że cieszą się one dużą popularnością wśród klientów.

Nasze jachty poddawane są ocenie zarówno przez najbardziej wymagających klientów na świecie, potężnej konkurencji jak organizacje wydające certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Żeby sprostać tym wymaganiom, wprowadzamy ciągle nowe rozwiązania i procedury. Od 1998 roku jesteśmy w posiadaniu certyfikatu ISO 9000, który uzyskaliśmy jako pierwsi spośród producentów laminatowych łodzi w Polsce pod nadzorem Polskiego Rejestru Statków. Oprócz tego od 16 czerwca 1998 roku nasze produkty są budowane zgodnie z wymogami i dyrektywami Unii Europejskiej i wszystkie posiadają certyfikaty CE.

Dzięki tym działaniom i ciągłemu samodoskonaleniu firma Galeon z dumą wystawia się na największych europejskich imprezach udawadniając, że polski wyrób niczym nie odbiega od czołowych światowych producentów. Ciężko wypracowany wizerunek firmy na rynku wynikający z zadowolenia klientów pozwala nam na ciągły rozwój i wypuszczanie coraz to nowocześniejszych i doskonalszych jednostek

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy