Dorota Goldpoint to marka modowa, która w unikalny sposób łączy minimalizm z elegancją oraz włoską klasykę z francuską nonszalancją. Obecna na rynku od 3 lat konsekwentnie poszerza grono swoich stałych klientek, zdobywając uznanie w kraju jak i poza jego granicami. Jako jedyna polska marka zaprezentowała swoja kolekcję podczas 70 Festiwalu Filmowego w Cannes, które było kolejnym po Paryskim Fashion Week 2016, zaproszeniem dla marki od Fashion Glam Couture Magazine, organizatora imprezy.

Projektantka, Dorota Goldpoint, o swoich kolekcjach mówi "minimalizm w wersji luksusowej". Tworzy z myślą o wszystkich kobietach, nie tylko tych, które śledzą najnowsze trendy. Każdej klientce, która odwiedza jej atelier na ulicy Wilczej w Warszawie poświęca uwagę, czas i skupienie. Podczas wizyty kreatywnie doradza i dopasowuje stylizację do sylwetki i osobowości każdej z pań. Ulubiona projektantka polskich gwiazd. Jej projekty chętnie wybiera Pierwsza Dama, Agata Duda.

Marka Dorota Goldpoint to przede wszystkim ciekawy desing, doskonałe konstrukcje modeli, niezwykle staranne wykończenia, wysoka jakość, funkcjonalność oraz pasja do szlachetnych i naturalnych tkanin. "Ubrania pachnące kobiecością" to określenie, które stało się elementem przewodnim filozofii marki, której znakiem rozpoznawczym są jedwabie, kaszmiry, doskonałej jakości bawełna, skóry i futra.

Zapraszamy do odwiedzin profili społecznościowych: Facebook oraz Instagram

DOROTA GOLDPOINT
5 (100%) 1 vote

DOROTA GOLDPOINT
5 (100%) 1 vote

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy

Być może zainteresują Cię: