Good Mood Boutique znajdujący się przy ul. Mokotowskiej 43 Warszawie to oferta najlepszych międzynarodowych marek tj. Rosso 35, YC Milano, Hannes Roether, Purotatto, Repeat Cashmere słynących z ponadczasowego designu i wysokogatunkowych włókien naturalnych, takich jak len, jedwab, wełna, mieszanki bawełny i kaszmiru.

Good Mood Boutique - inspiracja dla nowoczesnych kobiet

Inspiruje nas współczesna kobieta - konsekwentnie realizująca swoje plany i marzenia, rozwijająca się zawodowo i personalnie, a jednocześnie otaczająca opieką innych. Dla takiej kobiety i dla jej potrzeb stworzyliśmy ten butik. Dla jej wygody i przyjemności.

Wyłącznie naturalne

Podróżujemy, obserwujemy trendy i przekonujemy do kupowania ubrań ze zdrowych tkanin i zwracania uwagi na jakość. W stylu casual jaki reprezentujemy , proponujemy kolekcje  wykonane z miękkich tkanin,  minimalistyczne i wygodne.
Dlatego tworząc butik, konsekwentnie wyselekcjonowaliśmy marki pod kątem używanych naturalnych włókien: lnu, wełny, kaszmiru, bawełny i jedwabiu.
Staramy się stworzyć propozycje ubioru dla kobiety uwielbiającej dyskrecję ale jednocześnie świadomej, że nie przejdzie niezauważona.

Wprowadź się w dobry nastrój z Good Mood Boutique

Według nas to właśnie dyskretna elegancja i naturalność wzmacnia w nas pewność siebie a udane zakupy mogą poprawić nawet najgorszy humor.
Wystrój i atmosfera butiku również ma na celu bardziej przypominać wizytę u stylistki niż zakupy w typowym sklepie. Minimalistyczny wygląd wnętrza ociepla miła atmosfera, a na spragnionych zawsze czeka kawa, woda a nawet kieliszek Prosecco,
Znajdziesz nas stacjonarnie w centrum Warszawy na ulicy Mokotowskiej 43 - gdzie możesz poznać naszą filozofię, obejrzeć ubrania i zainspirować się.

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy

Być może zainteresują Cię: