Początki, rozwój i nowy rozdział w historii...

Infiniti przebyło długą drogę. Obecnie, pojazdy marki zostały precyzyjnie zmodyfikowane, aby podbić europejskie drogi i są gotowe na odniesienie kolejnego sukcesu. To ekscytujący czas dla nas i jeszcze bardziej ekscytujący czas dla Ciebie…

Zrodzona w Stanach Zjednoczonych z naszej japońskiej firmy macierzystej Nissan, marka Infiniti posiada obcnie placówki w Chinach, Rosji i Szwajcarii, z siedzibą niedaleko Genewy. Od 20 lat stopniowo rozwijamy tę markę, aby zapewnić, że jej „DNA” – czyli to, co nazywamy „Modern Japanese Luxury” (japońskim luksusem o nowoczesnym charakterze) – leży u podstaw wszystkiego co robimy. Zaadaptowanie tej filozofii na potrzeby najbardziej wyrafinowanego rynku motoryzacyjnego na świecie oraz najbardziej wymagających kierowców było czasochłonne.

Nasze Salony Infiniti słyną z imponującej architektury, gościnnej atmosfery i wyjątkowych usług. W nadchodzących latach będziemy budować kolejne, dbając o wszystkie szczegóły, z których są znane. Do końca roku 2009 otwartych zostanie 25 nowych centrów w 15 miastach, a do roku 2010 planujemy posiadać w Europie sieć łącznie 80 takich placówek.

Infiniti przybyło i obiecujemy, że warto było czekać.

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy