Lake Hill Resort & Spa to miejsce dla osób, które cenią komfortowy wypoczynek, wyrafinowany design, piękno otaczających krajobrazów i przedmiotów we wnętrzach. Właściciele hotelu zadbali, aby goście mieli do dyspozycji nie tylko najnowocześniejsze wyposażenie, ale aby otaczało ich harmonijne wnętrze, gdzie każdy detal został dobrany z wielką precyzją i dbałością.

 

Lake Hill zachwyca lokalizacją, umiejscowiony nad Zalewem Sosnówka, zapewnia niezapomniane widoki na panoramę Karkonoszy. Pocztówkowe pejzaże  odprężają, ale i zachęcają do wycieczek po okolicy, gdzie na gości czeka wiele turystycznych atrakcji. Zamki, pałace, piękne lasy z jeziorami i wodospadami, bliskość Karpacza, stanowią wspaniałe urozmaicenie pobytu.  Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą organizować wycieczki piesze, rowerowe, a zimą szusować po licznych trasach narciarskich.

 

Po dynamicznie spędzonym dniu, Lake Hill oferuje cudowny relaks i regenerację w strefie Wellness & Spa. Goście mają do dyspozycji strefę basenową, świetnie wyposażoną siłownię i gabinety SPA, w których ofertę zabiegów opracowali, specjalnie dla Lake Hill, specjaliści z Kliniki La Perla.

 

Miłośnicy finezyjnej kuchni docenią autorskie menu Szefa, który opiera swoje pomysły na idei Slow Food, bazując na produktach regionalnych i wplatając do tradycyjnych potraw zagraniczne akcenty.

 

Hotel oferuje także świetne warunki dla organizacji spotkań biznesowych. Sprzyja temu doskonała lokalizacja, zaplecze konferencyjne oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych.

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy

    Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl