Lake Hill Resort & Spa to miejsce dla osób, które cenią komfortowy wypoczynek, wyrafinowany design, piękno otaczających krajobrazów i przedmiotów we wnętrzach. Właściciele hotelu zadbali, aby goście mieli do dyspozycji nie tylko najnowocześniejsze wyposażenie, ale aby otaczało ich harmonijne wnętrze, gdzie każdy detal został dobrany z wielką precyzją i dbałością.

 

Lake Hill zachwyca lokalizacją, umiejscowiony nad Zalewem Sosnówka, zapewnia niezapomniane widoki na panoramę Karkonoszy. Pocztówkowe pejzaże  odprężają, ale i zachęcają do wycieczek po okolicy, gdzie na gości czeka wiele turystycznych atrakcji. Zamki, pałace, piękne lasy z jeziorami i wodospadami, bliskość Karpacza, stanowią wspaniałe urozmaicenie pobytu.  Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą organizować wycieczki piesze, rowerowe, a zimą szusować po licznych trasach narciarskich.

 

Po dynamicznie spędzonym dniu, Lake Hill oferuje cudowny relaks i regenerację w strefie Wellness & Spa. Goście mają do dyspozycji strefę basenową, świetnie wyposażoną siłownię i gabinety SPA, w których ofertę zabiegów opracowali, specjalnie dla Lake Hill, specjaliści z Kliniki La Perla.

 

Miłośnicy finezyjnej kuchni docenią autorskie menu Szefa, który opiera swoje pomysły na idei Slow Food, bazując na produktach regionalnych i wplatając do tradycyjnych potraw zagraniczne akcenty.

 

Hotel oferuje także świetne warunki dla organizacji spotkań biznesowych. Sprzyja temu doskonała lokalizacja, zaplecze konferencyjne oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych.

5/5 - (2 votes)
5/5 - (2 votes)
Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy

    Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl