Witam w Talaria Resort & SPA,Nazywam się Zofia Talarek i pozwólcie, że jako właścicielka będę Waszą przewodniczką po tym wyjątkowym miejscu. W naszych zamierzeniach Talaria miała być i jest czymś więcej niż ekskluzywnym obiektem Wellness & SPA.

 

Stworzyliśmy miejsce wyjątkowe w każdym calu – jednocześnie oazę i azyl, w którym możecie schować się przed światem, naładować witalne baterie, skorzystać z porad specjalistów, dokończyć jedną z odłożonych książek lub też po prostu poleniuchować. Myślę, że wszyscy potrzebujemy chwili wytchnienia od codziennych obowiązków. I takie chwile nam się należą - nawet dłuższe chwile, podczas których możemy zadbać o kondycję, zdrowie i urodę, nauczyć się czegoś nowego lub zwyczajnie poplotkować. A może porozmyślać leżąc na trawie, zmęczyć się na siłowni, zrelaksować na masażu, odżywić skórę czy zlikwidować kilka zmarszczek?

 

Talaria to miejsce wyjątkowe. W weekendy wypoczywają u nas wyłącznie kobiety!

Serdecznie zapraszamy Panów i całe rodziny w dniach od niedzieli po południu do piątku do południa. W tych dniach gościmy grupy firmowe, konferencje.

 

Talaria to miejsce przyjazne mamom, babciom, ciociom i starszym siostrom z dziećmi. Ze względu na charakter obiektu prosimy o zrozumienie, że w weekendy chłopcy w wieku od 6 lat są traktowani w Talarii jak mężczyźni. Pobyt dzieci w Talaria Resort & SPA również w weekendy jest możliwy, jednak prosimy mieć na uwadze, że poza specjalnymi pakietami nie dysponujemy specjalną ofertą atrakcji i opieki dla dzieci.

 

A teraz wyruszmy w krótką podróż po kompleksie:

 

Sercem Talarii jest pieczołowicie odrestaurowany XIX- wieczny pałac z częścią hotelową, gastronomiczną i strefą SPA. Naszym Gościom oferujemy 34 wyjątkowe i komfortowe pokoje. Ich atrakcyjność to nie tylko wygodne i stylowe meble, ale i pomysł, który towarzyszył ich projektowaniu. Inspiracją tych wnętrz oraz ich wyposażenia stały się zainteresowania, osiągnięcia i sylwetki znanych osobistości, nadające im niepowtarzalny charakter. Dzięki połączeniu nowoczesności z odrestaurowanymi meblami i funkcjonalnymi gadżetami, udało nam się stworzyć nietuzinkowe pokoje. Jedną z perełek pałacu stanowi przestronny apartament First Lady z salonem, aneksem kuchennym, dwoma sypialniami oraz łazienkami. Z Wieży Marzeń rozciąga się  widok na całą okolicę. W Pawilonie Parkowym przygotowaliśmy 16 pokoi oraz stylowo urządzoną salę kominkową, która służy również jako klimatyczna sala szkoleniowa.

 

W części gastronomicznej, zapraszam do dwóch pałacowych restauracji – Sophie i Susanne,  Baru Catherine, biblioteki Carpe Diem oraz do przylegającej do pałacu Oranżerii, pełniącej jednocześnie funkcję sali konferencyjno-eventowej z przeznaczeniem dla 180 osób.

 

Z wielką przyjemnością prezentuję Strefę My SPA obejmującą trzy obszary:

 

1. Strefę Wellness składającą się z basenu (z przeciwprądem i podwodną muzyką o wymiarach 11m x 4m x 1,30m głębokości), jacuzzi (2,5m x 6m), strefy relaksu z widokiem na ogród i fontannę, hammamu (z łaźnią parową, strefą peelingu solnego, strefą oczyszczania i wypoczywania), zespołu saun (strefa dla zmysłów z sauną kamienną, chłodzącą drogą zmysłów, sauną infrared, misami kąpieli Kneippa), domku ziołowego (aromatyczna strefa wypoczynku, wspaniała inhalacja, a także relaks dla kręgosłupa i zdrowia z sienną parówką 40 stopni).

 

2. Strefę SPA z dwunastoma gabinetami dla urody, kondycji ciała i twarzy. Pośród nich: Soft Pack (okłady na ciało w wannie,w której unosisz się na wodzie), Quarz (łóżko do masaży na ciepłym piasku), strefa hammam.

 

3. Strefę aktywności: sala cardio, zewnętrzna ruska bania.

 

Dodatkowo, na terenie 25 hektarowego kompleksu pałacowo - parkowego, oddajemy do Waszej dyspozycji: 3 stawy, Rybaczówkę -  miejsce biesiadne z piecem chlebowym oraz miejscem na ognisko, letnią altanę - miejsce nad stawem, idealne na kameralny koncert, poranny fitness czy też elegancki gabinet masażu na świeżym powietrzu oraz 5 km trasy przeznaczonej do biegania czy Nordic Walking.

 

Cieszę się, że będę mogła Państwa gościć i zapraszam serdecznie!

Zofia Talarek - Właścicielka

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)
Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy

    Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl