„STUDIO,KTÓRE STWORZYŁAM JEST MOJĄ OAZĄ. POWSTAŁO ONO Z PRAGNIENIA CZEGOŚ INNEGO, CZEGOŚ NIESTANDARDOWEGO. MYŚLĘ, ŻE UDAŁO MI SIĘ STWORZYĆ MIEJSCE, W KTÓRYM KAŻDA MOJA KLIENTKA POCZUJE SIĘ WYJĄTKOWA I NAJWAŻNIEJSZA. DYSKRECJA, KOMFORT, PRZYJAZNA ATMOSFERA, MIŁY I BARDZO FACHOWY SERWIS - TO JEST NASZE MOTTO DZIAŁANIA. DBAMY O TO, BY KLIENCI WYCHODZILI OD NAS NIE TYLKO PIĘKNIEJSI, ALE RÓWNIEŻ SZCZĘŚLIWSI I PEWNIEJSI SIEBIE.” Katarzyna Ciołkowska

 

Exclusive Style by Katarzyna Ciołkowska to ekskluzywny salon, specjalizujący się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, terapiach trychologicznych, pielęgnacji i koloryzacji włosów. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług fryzjerskich, który jest odpowiedzią na każdą potrzebę klientki lub klienta.

 

W zakresie przedłużania i zagęszczania włosów pracujemy na ponad 10 metodach, oferujemy 200 kolorów, różne rodzaje włosów, różne struktury, różne długości. Zawsze usługa jest idealnie dopasowana do potrzeb klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy jednym z pierwszych salonów, który wprowadzał niektóre z metod na polski rynek. Zawsze podążamy za najnowocześniejszymi technologiami, dbając o to by nasze usługi były na światowym poziomie.

 

Staramy się zadbać o naszych klientów kompleksowo, dlatego też zwracamy uwagę nie tylko na piękny wygląd włosów, ale też na ich zdrowie. Zajmujemy się wszelkimi problemami włosów i skóry głowy, starając się zawsze dotrzeć do źródła problemu, dlatego też każdy fryzjer u nas ma wykształcenie trychologiczne i w razie potrzeby może przeprowadzić kurację trychologiczną.

 

W zakresie pielęgnacji włosów możemy pochwalić się zarówno najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak botox na włosy, nanoplastia, rekonstrukcja włosów Joico oraz bardziej tradycyjnymi kuracjami pielęgnującymi jak sauna, wszelkiego rodzaju maski, peelingi itp.

W zakresie koloryzacji pracujemy na genialnych produktach firmy Keune Haircosmetics, które dbają nie tylko o kolor, ale też są delikatne dla skóry głowy i włosów.

Nasza usługa nie kończy się na wizycie w salonie, ale również przywiązujemy wagę do tego, żeby klientka wychodząc od nas wiedziała, jak dalej dbać o włosy, co dokładnie z nimi robić, żeby wyglądały pięknie i zdrowo. Zawsze służymy radą i pomocą. Zapraszamy

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy