Serdecznie zapraszam do wizyty w naszej Klinice Hair LAB, w której wszystko zostało stworzone z myślą o rozwiązaniu Państwa problemu, jakim jest utrata włosów.

 

Wraz z całym zespołem zapewniamy zabiegi na najwyższym poziomie, profesjonalną obsługę i miłą intymną atmosferę.

Podczas indywidualnych konsultacji spotkam się osobiście z każdym z Państwa i zaproponuję najwłaściwszą z indywidualnego punktu widzenia metodę uzupełnienia włosów, która spełni Państwa oczekiwania i upodobania.

 

W pełni rozumiem Państwa stres, a niejednokrotnie również tragedię wywołaną utratą włosów. Obiecuję dać Państwu szansę na rozwiązanie tego problemu i nadzieję na powrót do normalnego życia.

 

Nasze przesłanie

Włosy są bardzo ważnym atrybutem naszego wyglądu zewnętrznego i jednym z najważniejszych elementów składających się na tzw. pierwsze wrażenie.
To właśnie włosy najbardziej przyciągają uwagę drugiej osoby.

 

Wygląd jest niezwykle ważnym czynnikiem decydującym o atrakcyjności człowieka. Atrakcyjny wygląd ułatwia nawiązywanie kontaktów, a co za tym idzie łatwiejsze i szybsze odnoszenie sukcesów zawodowych i osobistych, pomaga zdobyć odpowiedniego partnera, atrakcyjną pracę, wzbudza większą sympatię i aprobatę otoczenia. Osobom atrakcyjnym przypisujemy znacznie więcej cech pozytywnych niż osobom mniej atrakcyjnym. Jednocześnie brak atrakcyjności fizycznej jest źródłem niezadowolenia z siebie, generuje różne lęki i obawy, psuje dobre samopoczucie oraz pogarsza jakość życia.

 

Wypadanie włosów jest problemem, który dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Ich utrata wiąże się z dużym dyskomfortem estetycznym i psychologicznym i może doprowadzić nawet do załamania psychicznego i depresji.

 

Zawsze w przypadku problemów z włosami należy udać się do lekarza specjalisty, który wskaże przyczynę wypadania włosów i ich złej kondycji i to on pierwszy powinien zaordynować odpowiedni sposób leczenia. Nie zawsze jednak możliwe jest skuteczne leczenie - bywa i tak, że nawet współczesna medycyna nie może pomóc osobom cierpiącym na wypadanie włosów oraz łysienie. Mimo ogromnych postępów w dermatologii, nikomu nie udało się jeszcze wynaleźć w pełni skutecznego leku czy metody leczenia łysienia.

 

W naszej Klinice, w oparciu o najnowsze światowe technologie, proponujemy osobom cierpiącym z powodu wypadania włosów, a także osobom pragnącym poprawić swój wygląd najnowocześniejsze metody niechirurgicznego uzupełniania włosów. Stosowane u nas metody są całkowicie niedostrzegalne i dają efekt naturalnego wyglądu. Stanowią również bezpieczną alternatywę dla osób, które boją się ryzyka związanego z przeszczepem chirurgicznym włosów lub są rozczarowane rezultatami takiego przeszczepu.

 

Rozumiejąc w pełni ten niezwykle złożony problem do każdej osoby podchodzimy z największym szacunkiem i uwagą. Zapewniamy pełną anonimowość i intymną atmosferę.

 

Swoją ofertę kierujemy do pań, panów i dzieci. Dzięki indywidualnemu podejściu do problemu każdego z naszych Klientów, zaproponujemy najwłaściwszą metodę uzupełnienia włosów, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania i upodobania. Nowe włosy zostaną specjalnie zaprojektowane i wystylizowane zgodnie z życzeniem każdego Klienta.

 

Odzyskane włosy pozwolą Państwu uzyskać nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również powrót do normalnego, pełnego radości życia!
Bez stresu wywołanego problemem utraty włosów!
To jest Państwa wybór!

 

Pozostaję z poważaniem
Izabela Szymczak – Właściciel Kliniki Hair LAB

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)
Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy

    Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl