Wakacje w Dubaju w hotelach ATLANTIS -gigantyczne akwarium i niesamowite parki rozrywki

Dubaj to niewątpliwie miasto niebotycznego luksusu i skrajnego przepychu ale też pełne kontrowersji i wzbudzające co jakiś czas sensacje. To jedna z najbardziej dynamicznie i najszybciej rozwijających się metropolii. To także światowy lider, jeśli chodzi o ilość ekskluzywnych hoteli i designerskich drapaczy chmur.

ATLANTIS THE PALM – Wakacje pełne wrażeń i raj dla dzieci

Dubaj to główna atrakcja turystyczna Emiratów Arabskich, słynąca w świecie z ikonicznych budowli jak Burj Al. Arab czy Burj Khalifa i z najnowocześniejszego portu lotniczego świata.

Atlantis The Palm to kolejna z ważnych wizytówek miasta, która imponuje pod każdym względem: rozmiaru, ilości pokoi, wielkością akwarium, wybory barów i restauracji a przede wszystkim atrakcjami parku wodnego Aquaventure Waterpark. Mieści on słynne, bijące rekordy zjeżdżalnie wodne i nietuzinkowe atrakcje. Ogromny park tematyczny oferuje morskie atrakcje jak karmienie płaszczek, prywatne plaże i place zabaw dla dzieci w każdym wieku. Najbardziej popularna zjeżdżalnia to licząca 27 i pół metra Leap of Faith, w przezroczystej rurze otoczonej rekinami.

Majestatyczny kolos położony na szczycie sztucznie usypanej palmy liczy 1539 pokoi i siedem charakterystycznych apartamentów. Apartament „Royal Bridge Suite” w Atlantis ma powierzchnię 924 metrów kwadratowych i kosztuje 27000 dolarów amerykańskich za noc. Hotel posiada także dwa podwodne apartamenty, nazwane Poseidon i Neptune, gdzie na gości czeka komnata ze szklaną scianą, będącą częścią wielkiego akwarium!

ATLANTIS THE ROYAL zapowiada otwarcie na koniec 2022 roku –perła w koronie” Dubajowej Palmy!

Żaden inny projekt hotelowy nie wzbudzał tylu emocji. Atlantis Royal przekracza wszelkie granice, jeśli chodzi o rozmach, poziom luksusu i spektakularnego designu. Co będzie oferował swym Gościom? 795 pokoi hotelowych i 102 apartamentów ( w tym 90 apartamentów z prywatnymi basenami), 2 kilometry prywatnej plaży, 90-metrowy basen bez krawędzi zlokalizowany na dachu, światowej klasy restauracje zarządzane przez wybitnych kreatorów smaków jak Gastóna Acurio, Costasa Spiliadisa, czy Jose Andres.

Jedną z największych atrakcji będzie zapowiadana fontanna Skyblaze, z pierwszym takim na świecie pokazem wody i ognia. Jako, że w każdym Atlantisie akwarium gra ważną część wystroju wnętrz, tak i ATLANTIS ROYAL nas nie zawiedzie, gdyż będzie domem dla największego na świecie akwarium dla meduz, z imponującą kolekcją ponad 4 tys. Osobników.

Zwiedzanie Dubaju i Emiratów Arabskich „szyte na miarę”– we własnym tempie, z prywatnym kierowcą i przewodnikiem

Osoby, które cenią swój czas i nie lubią grupowych wycieczek winny rozważyć indywidualne podróże „szyte na miarę” po Dubaju i Emiratach Arabskich. Zwiedzanie z prywatnym kierowcą i profesjonalnym przewodnikiem to najlepszy sposób na poznawanie Emiratów, zarówno miast jak i pustyni.

Poznaj Dubaj „ stylowo”, czyli we własnym BMW serii 7 lub Maybachem, złóż wizytę w górskiej wiosce Hatta, historycznej dzielnicy Shindagha i na targu złota w starej dzielnicy Old Dubai. Skosztuj popisowego koktajlu w eleganckim barze Al Samar Lounge w hotelu Jumeirah Mina A’Salam i elitarnej kuchni w One & Only The Palm oraz delektuj się posypaną złotem kawą w Burj Al. Arab lub w najwyższym budynku świata Burdż Chalifa!

 Dla podróżujących z biurem CARTER® czekają także inne niespodzianki VIP jak lotniskowa asysta z samego rękawa samolotu po przylocie do Dubaju i pomoc z bagażami jak też zakwaterowanie bez dopłat w wyższej kategorii apartamentach, zameldowanie w zaciszu własnego pokoju, powitalna butelka szampana lub voucher do SPA.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do wizyty w naszym biurze w Warszawie przy ul. Hożej 50.

Inspiracje podróżnicze i ciekawostki o nowych otwarciach hoteli w Dubaju, Abu Dhabi i na Malediwach:

travel@carter.eu, 22 392 60 16/17,

Odwiedź nasz profil na Instagramie

4.2/5 - (5 votes)
4.2/5 - (5 votes)

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment
    Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl