E-zegarek.pl to jeden z najdłużej działających sklepów internetowych w branży jubilerskiej.
To rodzinna firma, która swoje pierwsze kroki zaczęła stawiać w 2005 roku. Mieliśmy jasno określony cel, a była nim budowa wyjątkowego miejsca w sieci. Takiego, w którym bogactwo wyboru to dla klienta dopiero początek przygody.

 

Dziś oferta sklepu jest bardzo szeroka a o każdym z zegarków sprzedawcy sklepu widzą niemal wszystko. Bogata wiedza oraz doświadczenie pozwala na coś znacznie więcej, niż wyłącznie sprzedaż. Pracujące w sklepie osoby są jak doradca, który potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości. Wybór wymarzonego zegarka to zatem nie lada wyzwanie. Sam wygląd nie zawsze pomaga w podejmowaniu decyzji. Przed zakupem dobrze jest zegarek dotknąć, przymierzyć, obejrzeć z bliska. Dlatego na mapie Warszawy znalazł się showroom. W samym sercu Warszawy, przy ulicy Puławskiej 10/32, można nawiązać pierwszy kontakt z wybranym przez siebie modelem.

 

E-zegarek.pl realizuje zamówienia na terenie całego kraju. Umożliwia nie tylko zakupy z odroczonym terminem płatności lecz również w systemie ratalnym 0%.

Odwiedź i przekonaj się, że e-zegarek.pl  to miejsce wyjątkowe.

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy

    You May Also Be Interested In