Dieta pudełkowa od Ewy Chodakowskiej! Bądź fit!

Nie ulega wątpliwości, że bycie fit jest aktualnie na topie. Do wakacji pozostało niewiele czasu, więc wszyscy zaczynają spoglądać krytycznie na swoje odbicie w lustrze. Właśnie dlatego firmy cateringowe prześcigają się w rozwiązaniach, które mają być pomocne w osiągnięciu wymarzonych kształtów. Jednym z nich jest dieta pudełkowa oferowana promowana przez Ewę Chodakowską.

Dieta do domu od Ewy Chodakowskiej

Postaci Ewy Chodakowskiej, jednej z najbardziej wpływowych i najbogatszych kobiet w kraju raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Wspomnieć jednak należy, że trenerka od kilku lat bardzo aktywnie działa w mediach.

Z ich pomocą propaguje zdrowe odżywianie i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Zaznaczyć tutaj należy, że jest ona absolutną przeciwniczką głodówek, które niewłaściwie wdrażane mogą prowadzić do poważnych zaburzeń odżywiania.

Proponowana przez trenerkę dieta pudełkowa jest rozwiązaniem dość kalorycznym. Wszystko to dlatego, że w założeniu ma być ona połączona z wysiłkiem fizycznym. Zaznaczyć jednak należy, że istnieje także opcja wyboru samej diety, która kalorycznością jest przeznaczona dla osób niećwiczących.

Dieta pudełkowa – zalety i wady

Dieta pudełkowa jak każde inne rozwiązanie dietetyczne posiada swoje plusy i minusy.

W tym przypadku jednak znacznie więcej jest tych pierwszych. Do nich należy przede wszystkim brak konieczności samodzielnego przyrządzania posiłków.

Jak wiadomo nie każdy ma na to czas, a także chęci.

Fit catering sprawdza się tutaj idealnie, ponieważ dzięki niemu nie trzeba się już martwić o zapełnienie lodówki jak i obmyślanie skomplikowanego menu, które byłoby zgodne z zasadami zdrowego odżywiania.

Kolejną zaletą jest przyjmowanie zbilansowanych porcji. Zawarte w nich składniki sprawią, że energia będzie się  stopniowo uwalniała. Z kolei organizm będzie zdrowo odżywiony i nie będzie tak podatny na choroby.

Następną zaletą jest wytwarzanie przez dietę pudełkową dobrych nawyków. Mowa tutaj o regularnym spożywaniu posiłków, a także o ich odpowiedniej kaloryczności. To rozwiązanie powoduje także przyzwyczajenie się do owoców i warzyw, które stają się podstawą żywienia.

No dobrze, a jakie są minusy fit cateringu?

Można tutaj wymienić dwa, choć są one raczej dość subiektywne. Mianowicie smak podgrzewanego jedzenia i brak możliwości spożycia posiłku, na który ma się aktualnie ochotę.

Fit catering – jak się do tego zabrać?

Na początek oczywiście należy sprawdzić strony internetowe np. firmy, której ambasadorką jest Ewa Chodakowska.

Mowa tutaj o https://bedietcatering.pl/. Na takiej stronie można sprawdzić swoje zapotrzebowanie kaloryczne za pośrednictwem kalkulatora BMI i BMR.

Następnie wystarczy wybrać najlepszy dla siebie rodzaj diety np. optimal, czy vege. 

Kolejno ustawia się długość okresu, przez który dieta ma być dostarczana do domu.

Kolejno pozostaje już tylko ustalenie godziny i adresu dostaw.

No i oczywiście zapłata za usługi. Można jeszcze skontaktować się z dietetykiem , którego usługi ma w swojej ofercie opisywana firma.

Na koniec pozostaje już tylko pilnować spożywania posiłków o wyznaczonych porach, a także dobrze by było włączyć do planu dnia jakiś rodzaj aktywności fizycznej.

5/5 - (4 votes)
5/5 - (4 votes)

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment
    Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl