Luksusowe angielskie jachty znajdują się wśród czołówki najbardziej pożądanych, prestiżowych i znakomitych łodzi. Wiara w moc innowacji, ducha doskonałości, styl, moc i perfekcję od ponad 40 lat napędza projektantów i architektów do tworzenia coraz to nowocześniejszych, wygodniejszych, bezpieczniejszych i większych jednostek.

  Sunseeker w swojej ofercie posiada jachty od 13,5 do 46 metrów. Śmiałe i luksusowe wnętrza łodzi zaprojektowane są ze szczególną dbałością o szczegóły. Niezależnie od wielkości jednostki czuć przestrzeń i ergonomię.

  Przy produkcji łodzi Sunseeker wykorzystywany jest system projektowania Computational Fluid Dynamics (CFD) dzięki któremu projektanci mogą przewidzieć i potwierdzić jak dany kształt kadłuba zachowa się w różnych warunkach morskich.

  Sunseeker oprócz tego że kojarzony jest z wygodą, luksusem i wysokim statusem postrzegany jest również jako łódź o zacięciu sportowym. Dzięki v-kształtnemu kadłubowi osiąga duże szybkości jednocześnie będąc wyjątkowo cichą łodzią.

  To właśnie Sunseeker był jednym z gadżetów Jamesa Bonda.

  Adres www
  Formularz kontaktowy