Firma Winnicoboats jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę jednej z najbardziej znanych i ekskluzywnych włoskich stoczni produkujących łodzie i jachty motorowe – Sessa Marine.

W ofercie znajdują się trzy linie produktów:

- Key Largo – łodzie typu open do tzw pływania dziennego, zaopatrzone w przestronne materace dziobowe. Jednostki z tej gamy mieszczą się w przedziale od 18 stóp do 36 (5,5-11m)

- Cruisery – łodzie na których swobodnie można mieszkać i podróżować z rodziną i przyjaciółmi . Ich wielkość zaczyna się od 26 stóp a kończy na 38 (7,5 – 11,5m)

- Jachty–duże, przestronne, nowoczesne jednostki dla miłośników podróży morskich w luksusowych warunkach. Są to jachty w przedziale od 43 do 68 stóp (13 – 20m)

- Dorado – łodzie wędkarskie od 22-36 stóp

Firma Sessa Marine została założona i od ponad 50 lat jest zarządzana przez włoską rodzinę Radice. Od lat współpracują oni ze znanym i podziwianym projektantem Christiano Grande, który wytycza nowe trendy w świecie jachtów motorowych. Widać to w kolejnych sezonach, gdzie konkurencyjne stocznie korzystają z jego pomysłów na design i funkcjonalność jachtów.

Sessa Marine zatrudnia ponad 300 osób i produkuje ponad 1000 łodzi rocznie. Jest jedną z największych i najlepiej zarządzanych stoczni w Europie. Dział badań i rozwoju każdego roku realizuje nowe prototypy i modele łodzi coraz bardziej niezawodne, mocne i eleganckie w oparciu o pierwszy wybór materiałów, komponentów i technologii. Włoskie wzornictwo, dbałość o szczegóły i estetyka realizowane są w oparciu o uwagi i sugestie najbardziej wymagających klientów.

Włoska stocznia jest wśród nielicznych firm które uzyskały Certyfikat ISO14 000 gwarantujący że cały proces produkcji odbywa się z uwzględnieniem ochrony środowiska.

Co roku Sessa Marine proponuje swoim klientom przynajmniej cztery nowości na kolejny sezon.

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy

Być może zainteresują Cię: