Jimmy Choo kolekcja wiosna – lato 2019

Kolekcja Jimmy Choo na sezon wiosna- lato 2019 przyprawia o zawrót głowy. W kolekcji dominuje błysk i glamour, który widoczny jest również na butach sportowych. Twarzą kampanii została Kaia Gerber.

Kampania reklamowa

Siedemnastoletnia modelka Kaia Gerber została twarzą kolekcji Jimmy Choo na sezon wiosna- lato 2019. Jest córką słynnej supermodelki Cindy Crawford i bezwątpienia odziedziczyła po matce urodę i talent. Zdjęcia do kampanii reklamowej wykonał znakomity fotograf Steven Meisel. Seria monochromatycznych ujęć odzwierciedla niezależność, pewność siebie i dynamikę współczesnych kobiet.

Trendy na wiosnę i lato 2019

W najnowszej kampanii reklamowej Jimmy Choo modelka prezentuje najnowsze modele butów z kolekcji –  mamy połyskujące buty sportowe Raine, seksowne sandały na wąskich paseczkach Mimi, które doskonale prezentują się na stopie, a także szpilki Annabell, które zapowiadają się na hit sezonu.  Sportretowana przez legendarnego fotografa Kaia Gerber prezentuje również T-shirty oraz bluzę z kapturem z limitowanej edycji będącej efektem współpracy Jimmy Choo z M/M Paris. Poniżej prezentujemy zdjęcia całej kampanii na sezon wiosna – lato 2019, a najciekawsze modele z kolekcji znajdziecie w DH Vitkac oraz online.

Komentarze

mood_bad
  • Brak komentarzy
  • chat
    Dodaj komentarz