Spektakularne zapachy Jo Malone London

Podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia wyczarujcie w domu magiczną atmosferę wraz z przygotowanymi przez markę Jo Malone London świątecznymi zapachami. Poniżej prezentujemy kilka z najlepszych pomysłów, które mogą służyć jako wspaniałe inspiracje.

Jo Malone London

Przygotowana w tym roku Kolekcja Świąteczna nawiązuje tematyką do atelier magika. Nie znajdziecie lepszej okazji, aby cieszyć się tym, co zaskakujące i niespodziewane – aby stworzyć magiczną atmosferę rozmieście w całym domu różnorodne dekoracje utrzymane w odcieniach granatu i ciemnej zieleni, a następnie ozdóbcie je złotymi elementami.

Pozostając w tej samej gamie kolorystycznej wybierzcie dekorację i zastawę stołu, której idealnym wykończeniem będą niezwykle ozdobne Świąteczne Niespodzianki (Christmas Crackers). To niesamowita niespodzianka dla gości, którzy na pewno docenią ukryte w nich trio zapachowych produktów.

Z okazji Świąt powraca zapach Pine & Eucalyptus, a Luksusowa Świeca uwalniająca wokół ten rześki – przywodzący na myśl atmosferę świątecznego poranka – aromat na pewno zwróci na siebie uwagę wszystkich obecnych osób. Jeśli ustawicie na szczycie schodów Dyfuzor w tym samym wariancie zapachowym, woń ta będzie nieustannie rozchodziła się po całym domu.

Orange Bitters, nasz bożonarodzeniowy koktajl, słodki i uroczy wręcz wyśmienity zapach będzie stanowić wspaniałą ozdobę każdej świątecznej kreacji.

Zapraszacie gości na Święta? Oferta produktów dla Domu – House of Jo Malone London – zawiera wszystko, czego potrzebujecie, aby ich powitać i zainspirować: od delikatnej mgiełki lub sprayu do tkanin poczynając, a na energetyzującym, orzeźwiającym mydle w płynie kończąc.

Kolekcja Świąteczna jest dostępna od listopada 2019 roku w sklepie internetowym douglas.pl i w wybranych perfumeriach Douglas.

Komentarze

mood_bad
  • Brak komentarzy
  • chat
    Dodaj komentarz