Luksusowy system nagłośnienia LOEWE klang 9

Niemieckie przedsiębiorstwo wyznacza nowe ścieżki w dziedzinie łączenia designu z najnowszymi technologiami audio-video. 

Tym razem inżynierowie i projektanci LOEWE skonstruowali systemy, które w warunkach domowych umożliwią uzyskanie jakości sal kinowych.

Połączenie telewizorów OLED Loewe bild 9 i bezprzewodowych głośników LOEWE klang 9 to spełnienie marzeń kinomaniaków i melomanów. W zaciszu własnego salonu, bez szeleszczących torebek z popcornem, komentujących sąsiadów i brzęczących znienacka telefonów można w pełni docenić kunszt twórców arcydzieł X Muzy.

Głośniki LOEWE klang 9

Bodo Sperlein, dyrektor kreatywny LOEWE postawił na eleganckie, uniwersalne wzornictwo. Głośniki LOEWE klang 9 harmonijnie wnikają w każdą przestrzeń. Tył z litego aluminium, działając jak element chłodzący, wzmacnia wrażenie solidności i trwałości. Grafitowe lub bursztynowe wykończenia łagodzą surowość metalu, dodając wnętrzu ciepła i przytulności.

Dźwięk z sali koncertowej

System składający się z trzydrożnego głośnika aktywnego i czterech cyfrowych wzmacniaczy audio o mocy 310W gwarantuje niezwykłe doznania akustyczne. Głośnik LOEWE klang 9 łączy technologię kolumny z pełnoprawnym subwooferem. W rezultacie z głośników tych rozlega się doskonałe brzmienie w całym zakresie pasma: aksamitne basy, potężne średnie tony i subtelne wysokie dźwięki. Bogaty, wielostronny dźwięk pozwala zanurzyć się w muzyce.

Inteligentna technologia bezprzewodowa

Aktualne telewizory LOEWE wyposażone w Digital Audiolink umożliwiają stworzenie bezprzewodowego systemu kina domowego, w którym LOEWE klang 9 jest wykrywany i podłączany automatycznie po naciśnięciu przycisku. Głośniki są stylistycznie wpełni kompatybilne z kolekcją telewzorów LOEWE bild 9. Można je dowolnie ustawiać w pomieszczeniu. Bez względu na to, czy wiszą na uchwycie ściennym, stoją na otwartej.

Komentarze

mood_bad
  • Brak komentarzy
  • chat
    Dodaj komentarz