NAIM Uniti – nowoczesny pomysł na audio z najwyższej półki

NAIM Uniti to doskonałe połączenie nowoczesnego designu, głębokiego dźwięku i technologicznych nowinek. 

Brytyjska marka NAIM przygotowała kolejną niespodziankę dla audiofilów. NAIM Unti to komponent audio typu all-in-one, który z własnej kuchni lub salonu zabierze słuchacza wprost do sali koncertowej. Urządzenie wabi eleganckim wyglądem i nowoczesnymi technologiami, ale serca audiofilów na całym świecie skradło przede wszystkim doskonałym, naturalnym brzmieniem. Muzyka rozlegająca się z naszpikowanego elektroniką pudełka brzmi jak odtwarzana na żywo.

Naim Uniti audiofilskie urządzenie dla laików

Urządzenie może działać jako samodzielny system, a dzięki kompaktowym rozmiarom nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Po podłączeniu kolumn głośnikowych użytkownik otrzymuje kompletny, nowoczesny system audio. Bez plątaniny kabli, mnóstwa urządzeń peryferyjnych, konieczności żmudnego synchronizowania ustawień.

Zintegrowany wzmacniacz o mocy od 40 do 80 Watt na kanał a klasie A/B i możliwość strumieniowania sygnałów gwarantują wysoką jakość dźwięku. Połączenie technologii cyfrowej i analogowej pozwoliło uzyskać charakterystyczne, naturalne brzmienie, z których słynie NAIM.

Rodzina produktów NAIM Uniti oferuje:

 – podświetlany system regulacji głośności, umieszczony na płycie górnej
 – obsługę technologi AirPlay, Google Cast oraz ROON
 – dostęp do płatnych serwisów muzycznych: Tidal, Spotify
 – wbudowany moduł Bluetooth i WiFi
 – aplikację NAIM, która zintefruje go w system multiroom audio
 – dostęp do radia internetowego, w tym auduofilskiej wytwórni płytowej NAIM
 – wyjście słuchawkowe jack 3.5mm
 – kolorowy, 5” ekran LCD, wyświetla również okładki słuchanych płyt
 – wzmacniacz zintegrowany 2 x 40 Watt klasy A/B
 – aplikację sterującą na iOS i Android.

Aplikacja Naim App

Aplikacja NAIM App na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android pozwala sterować systemem NAIM w łatwy sposób dajć dostęp do stacji internetowych, serwisów streamingowych i playlist. Aplikacja jest w pełni intuicyjna. Aby zaktualizować urządzenie wystarczy wcisnąć przycisk. Dużym ułatwieniem jest kolorowy ekran LCD z czujnikiem bliskości. Wyświetlacz umożliwia pokazywanie okładek albumów i ich zawartości. Do zestawu dołączony jest też klasyczny dwukierunkowy pilot sterujący.

Komentarze

mood_bad
  • Brak komentarzy
  • chat
    Dodaj komentarz