ANGEL STRADOM – kwintesencja miejskiego eskapizmu à la Kraków. Enklawa ciszy, luksusu i spokoju w epicentrum gwarnego miasta. Adres – kontynuacja najlepszych cech krakowskiej tradycji mieszczańskiej.

 

Kraków. Wyjątkowy, pełen kontrastów. Jedyny w swoim rodzaju i niepodobny do innych miast środkowej Europy. Wielokulturowe tropy widoczne są na każdym kroku: na brukowanych ulicach, w zróżnicowanej zabudowie oraz w społecznej mozaice, która przetrwała tu lata. Miasto, które ciągle chłoniesz. Miasto wyzwalające emocje.

 

ANGEL STRADOM to wyjątkowe miejsce w tej opowieści. Wyrosły pod samym Wawelem, gdzie Droga Królewska spotyka się z traktem na żydowski Kazimierz.

 

Kwartał ten ma swoje współczesne oblicze. Stał się dzielnicą awangardowej sztuki i designu, wykwintnych kulinariów i nocnego życia na wysokim poziomie. Kosmopolitycznym obszarem, w którym zwykła przebywać śmietanka milionowego miasta. Terenem zamieszkanym przez wielokulturową społeczność.

 

Wokół ANGEL STRADOM wyrosło mnóstwo “lifestylowych” miejsc, jakich Kraków ma dla swoich mieszkańców na pęczki. Wśród nich również tych z kodem 01, prestiżowych punktów na mapie “the best of…”

 

ANGEL STRADOM – to jedno z nich.

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy