Nagrodzony tytułem Najbardziej Prestiżowej Inwestycji Mieszkaniowej, Angel Wawel ustanawia nowe standardy, których na próżno szukać w całej Polsce albo i na świecie.

Ten królewski adres mieści się w Krakowe blisko Wawelu, tuż nad samą Wisłą. Niewielka odległość od historycznego serca miasta oraz lokalizacja w dawnym zakonie czynią z Angel Wawel naprawdę unikalną inwestycję.

Ta luksusowa inwestycja wykorzystuje trzy zabytkowe budynki byłego zakonu sióstr Koletek i wraz z nową częścią mieszkalną tworzy zupełnie inny wymiar apartamentowca. Zwłaszcza, że dobudowana część idealnie wpasowuje się w zachowane historyczne budynki.

Zachowane mury XVI-wiecznego zakony stanowią serce tego projektu, do którego pasują nowoczesne fragmenty inwestycji. 700-metrowy Apartament Królewski mieszczący się w dawnej kaplicy będzie najpiękniejszym penthousem w Polsce.

Mieszkańcy wszystkich 222 apartamentów będą mieć nielimitowany dostęp do prywatnego garażu, usługi concierge, patio, sali kinowej, biblioteki, sali bilardowej, piwniczki z winami, SPA z basenem, siłowni oraz przestrzeni fitness, która ułatwi zachowanie dobrej formy na co dzień.

Angel Wawel jest jedyną w swoim rodzaju inwestycją, w której możesz zamieszkać.

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy

Być może zainteresują Cię: