Apartamenty Parkside usytuowane są w samym centrum Krakowa, zaledwie 500 metrów od  Rynku Głównego. Wnętrza pokoi i apartamentów łączą współczesne udogodnienia z XIX-wieczną architekturą. Nasze apartamenty są świetną propozycją dla tych, którzy w Krakowie szukają miejsca na relaks czy prestiżowe spotkanie biznesowe.

Parkside Kraków to dwa kameralne budynki z parkingiem podziemnym, połączone ze sobą zagospodarowanym zielenią dziedzińcem - ogrodem. Rezydencja oferuje w pełni niezależne i wyposażone apartamenty, z których każdy został indywidualnie zaprojektowany. Apartamenty są elegancko i luksusowo urządzone w ciepłej jasnej kolorystyce. Dla wygody naszych Klientów w każdym apartamencie znajduje się część wypoczynkowa, aneks kuchenny oraz łazienka. Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty 2-4 osobowe o wysokim standardzie oraz szereg dwupoziomowych apartamentów klasy premium wyposażonych w jacuzzi, sauny oraz fotele do masażu. Sypialnie wyposażone są w ogromne, wygodne łoża zapewniające spokojny sen, a obecna w każdym apartamencie klimatyzacja pozwala przetrwać najbardziej upalne miesiące w roku.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wycieczki do znanych miejsc takich jak Kopalnia Soli w Wieliczce, Auschwitz, Zakopane czy krakowski Kazimierz, zarezerwujemy kolację w jednej z naszych restauracji bądź zorganizujemy niespodziankę dla Państwa najbliższych. Służymy również pomocą przy organizacji transferów z lotniska.

Dla zmotoryzowanych Gości dostępne są miejsca parkingowe w podziemnym garażu, będącym pod całodobowym monitoringiem.

Adres
Numer telefonu
Adres www
Formularz kontaktowy