Suknia ślubna zgodna z aktualnymi trendami. Pomagamy w wyborze!

Moda ślubna to kategoria, w której zgodnie ze zmieniającymi się sezonami goszczą przeróżne nowinki. Nie są to jednak drastyczne zmiany. Mimo pojawiających się nowych rozwiązań, te z poprzednich katalogów nadal obowiązują, a ich przemiana jest bardzo stopniowa. Niemniej jednak panie, które są na bieżąco z tym zagadnienie z pewnością zainteresują się nie tylko subtelną elegancją, ale także oryginalnymi kreacjami, które na długo pozostaną w pamięci gości weselnych.

Elegancka i zarazem nowoczesna suknia ślubna

Niewątpliwie na zmiany w panujących trendach ogromne znaczenie mają osoby znane z mediów. Do takich należą również postacie z rodziny królewskiej. Kreacja nowej księżnej na angielskim dworze z całą pewnością przyczyniła się do zmian w szeroko pojętej modzie ślubnej. W związku z tym suknie w typie princesska ustąpiły miejsca minimalistycznym rozwiązaniom. Nie oznacza to jednak, że obecne kreacje będą nudne. Nic z tych rzeczy! Prostota i wygoda uzyskana dzięki gładkim materiałom została przez projektantów przełamana za pomocą efektownego welonu, a także dodatków przy rękawach. Jeśli jednak przyszła Panna Młoda zdecyduje się na suknię bez takich elementów to może wybrać wyraziste elementy biżuteryjne, które podkreślą jej dobry gust.

Suknia ślubna idealna dla niższych kobiet

Można powiedzieć, że w końcu pojawiła się jakaś przełomowa zmiana, która bardzo spodoba się panią o bardziej filigranowych kształtach. Mowa tutaj o sukni ślubnej z dekoltem typu v-neck, która idealnie sprawdza się przy niskim wzroście jak i kwadratowej, czy okrągłej twarzy. Taki dekolt bardzo dobrze sprawdza się również przy optycznym wyszczupleniu sylwetki. Właśnie dlatego nie jest on polecany dla kobiet bardzo wysokich, jak i tych o długiej szyi. Specjaliści zgodnie twierdzą, że czym dłuższy dekolt tym lepiej. Nawet jeśli sięga on, aż do pępka. Minusem tego rozwiązania mogą być ewentualne problemy przy utrzymaniu sukni na właściwym miejscu. Warto więc wraz z zakupem sukni zaopatrzyć się w samoprzylepne taśmy służące do podtrzymywania odzieży.

Mocny akcent sukni ślubnej – kokarda!

Na sezon wiosna/lato projektanci przygotowali bardzo ciekawy element, który urozmaici ślubną kreację. Mowa tutaj o kokardzie, która właśnie staje się hitem. Co ważne, będzie ona występować w różnych wariantach. Tak więc może ona mieć dowolny kształt, a jej miejsce umocowania również nie jest ściśle określone. Można jednak wskazać kilka fragmentów ciała, w których będzie spełniała swoją rolę najlepiej. Mowa tutaj na przykład o pasie i podkreśleniu talii. Z kolei umiejscowiona przy dekolcie lub ramionach bardzo dobrze wyeksponuje górną część sylwetki. Kokarda odnajdzie się również na plecach gdzie może dodawać nieco ekstrawagancji do minimalistycznej sukni ślubnej. Tego rodzaju akcent niewątpliwie jest nawiązaniem do dziewczęcego uroku, ale w eleganckim wydaniu. Tak więc śmiało mogą na niego postawić kobiety chcące podkreślić swój indywidualizm i umiejętność zabawy modowymi dodatkami.

Suknia ślubna na ramiączkach

Suknia ślubna na ramiączkach to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdzi się przy podkreśleniu szyi, linii ramion, a także dekoltu. Nie ulega wątpliwości, że pionowy materiał zastosowany w górnej części sylwetki wpłynie na jej wysmuklenie i efekt odciążenia. Taka góra z powodzeniem może zostać zastosowana przy prostym jak i obszernym dole. Tego typu rozwiązanie bardzo często łączone jest w wyżej opisywanym dekoltem typu v-neck. Można to zobaczyć choćby a stronach salonów zajmujących się sprzedażą mody ślubnej https://wedding.pl/suknie-slubne/gdansk. Połączenie to sprawdza się tak w kreacjach balowych jak i tych w stylu bieliźnianym. Warto podkreślić, że za jego pośrednictwem sylwetka zachowuje prawidłowe proporcje.

Bardzo często zdarza się tak, że wybrana suknia ślubna potrzebuje dodatkowego okrycia wierzchniego. Obecnie do mody wracają bolerka, ale przedstawiają się one w nieco odmienionej formie. Ciekawym rozwiązaniem są także odpinane treny jak i peleryny ślubne. Ich wybór z całą pewnością warunkuje posiadana suknia ślubna jak i gabaryty sylwetki Panny Młodej.

Komentarze

mood_bad
  • Brak komentarzy
  • chat
    Dodaj komentarz