Świąteczne upominki dla Niej i dla Niego od Jo Malone London

Rozpocznijmy sezon na ekstrawagancję. Szampan się leje, a pachnące prezenty wypełniają każdą przestrzeń. Złota młodzież – Bright Young Things – bawi się w blasku świec na całego, aż do białego rana. Przedstawiamy ofertę świątecznych upominków dla niej i dla niego. Od pożądanych przez wszystkich Colognes aż po rozpieszczające produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała, czy też luksusowe prezenty w postaci produktów dla domu.

MIDNIGHT MUSK & AMBER COLOGNE

Charyzmatyczny przedstawiciel złotej młodzieży – Bright Young Things. Bawiąc się podczas sezonu na ekstrawagancję, zmysłowe piżmo tańczy o północy z  promiennym ciepłem ambry. Ten  urzekający zapach o porywającym duchu, pełni rolę wodzireja w trakcie dekadenckich zabaw trwających aż do białego rana.

KALENDARZ ADWENTOWY

Wspaniały sposób na odliczanie pozostałych do Świąt dni, skrywa w środku 24 zapachowe niespodzianki, pośród których odnajdujemy nasze najpopularniejsze zapachy, produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała w pojemnościach podróżnych oraz miniaturowe świece.

JO MALONE LONDON

KOLEKCJA COLOGNE

Spraw obdarowywanej osobie ogromną przyjemność wraz z pięcioma miniaturkami zapachów: Zroszonym Wild Bluebell. Łagodnym English Pear & Freesia. Energicznym Wood Sage & Sea Salt. Szczęśliwym Honeysuckle & Davana. Śmiałym Pomegranate Noir.

ŚWIĄTECZNA KOLEKCJA COLOGNE

Obdaruj kogoś prezentem składającym się z pięciu świątecznych zapachów, które można ze sobą łączyć. Czarujący Rose & Magnolia. Opalizujący White Moss & Snowdrop. Kolorowy Green Almond & Redcurrant.

Orzeźwiający Orange Bitters. Ciepły Ginger Biscuit.

ŚWIECA PINE & EUCALYPTUS

Rozświetl swój dom pogodnym i orzeźwiającym zapachem eksplodującym świąteczną wonią aromatycznej sosny i rześkiego eukaliptusa.

DYFUZOR PINE & EUCALYPTUS

Wprowadź się w świąteczny nastrój wraz z wonią aromatycznej sosny i rześkiego eukaliptusa. Wspólnie roztaczają one wokół świeży, świąteczny zapach.

SPRAY DO POMIESZCZEŃ PINE & EUCALYPTUS

Rozpyl wokół odrobinę bożonarodzeniowego ducha wraz z tym sprayem do pomieszczeń o świątecznej kompozycji zapachowej. Aromatyczna sosna i rześki eukaliptus połączone razem, aby odświeżyć atmosferę panującą w domu.

ORANGE BITTERS COLOGNE

Najbardziej rozgrzewający z zimowych koktajli. Weź odrobinę słodkiej pomarańczy i eksplozję dojrzałej mandarynki. Na koniec dodaj niewielką ilość gorzkiej pomarańczy, aby odsłonić smaczną śliwkę oraz bazę zmysłowego drzewa sandałowego i ambry.

ŚWIECA ORANGE BITTERS

Stwórz urzekającą świąteczną atmosferę w blasku płomienia świecy uwalniającej aromat bożonarodzeniowych owoców.

ŚWIECA FROSTED CHERRY & CLOVE

Słodka i soczysta wiśnia stanowi wspaniałe uzupełnienie dla korzennej woni goździka, poprawiającego samopoczucie cynamonu i zmysłowej ambry. Smakowita i ciepła kompozycja zaprezentowana w nowej, zainspirowanej stylem Art Deco, odsłonie naszej limitowanej edycji.

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment
    Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl