Własny dom w Hiszpanii – spełnienie marzeń na wyciągnięcie ręki

Od dawna scenarzyści chcąc pokazać w filmach szczęśliwie żyjących ludzi wybierają piękne widoki roztaczające się z okna domu na morze lub góry. Bez względu na porę dnia, wrażenia dopełnia blask wschodzącego, zachodzącego czy palącego w ciągu dnia słońca. Takie życie wybiera coraz więcej Polaków. To jest możliwe!

Własny dom w Hiszpanii – wymarzone miejsce do życia

Jedna z największych agencji prasowych na świecie – Bloomberg opublikowała wyniki badań, w których Hiszpania uzyskała spośród 169 krajów, 1 miejsce w rankingu na Najzdrowszy Kraj Świata.

Wybrzeże Costa Blanca to ponad 200km wspaniałych piaszczystych plaż oddalonych od przemysłowego zgiełku. Ze względu na czystość, większość z plaż została wyróżniona Niebieską Flagą. Panuje tu doskonały klimat. Nawet w miesiącach zimowych temperatura utrzymuje się na poziomie 18 stopni a średnia temperatura roczna przekracza 20 stopni!

Własny dom w Hiszpanii – bliżej niż nad Bałtykiem

To miejsce bardzo chętnie wybierane do spędzenia wakacji przez mieszkańców nie tylko Europy. Turyści zakochując się wręcz w panujących warunkach do mieszkania przeprowadzają się tutaj na stałe. W dzisiejszych czasach coraz powszechniejszym staje się zdalny model prowadzenia biznesu, w którym najważniejszy jest komfort i dostęp do Internetu.

Podróż nad polskie morze w szczycie sezonu oraz każdy ciepły wiosenny i jesienny weekend, stanowi nie lada wyczyn dla większości Polaków. Podróż autem kiepskimi, zatłoczonymi i niebezpiecznymi drogami trwa często kilka godzin. Na wybrzeże Costa Blanca możemy dostać się z większości polskich miast tanimi liniami lotniczymi. Połączenia są systematyczne, dwa razy w tygodniu a lot trwa około 3 godzin. Tak mało czasu dzieli nas od wyjazdu z domu i korzystania z hiszpańskiego raju.

W tym cudownym miejscu, wspaniałym klimacie, bogatej infrastrukturze turystycznej, ceny nieruchomości są niższe niż na polskim wybrzeżu.

Własny dom w Hiszpanii – dochodowa inwestycja

Inwestycje w nieruchomości od zawsze cieszyły się zainteresowaniem i należały do najbezpieczniejszych i najatrakcyjniejszych. Od tysiącleci stanowiły o statusie właściciela. Posiadanie okazałego, atrakcyjnie położonego domu zawsze stanowiło istotny życiowy cel lub życiowe marzenie. Atrakcyjna nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję. Na wybrzeżu Costa Blanca możemy dzisiaj kupić nowy apartament lub dom wybudowany w doskonałym położeniu. Z każdym rokiem najatrakcyjniej położonych będzie coraz mniej, dlatego ich cena będzie rosła.

Nowe apartamenty i wille cieszą się dużym zainteresowaniem wśród turystów z całej Europy. W szczycie sezonu, który jest dwukrotnie dłuższy niż w Polsce, są praktycznie w 100% wynajęte. Osoby inwestujące w nieruchomości pod wynajem czerpią z nich dochody przez 2/3 roku! Takie możliwości daje położenie oraz klimat i rozwinięta infrastruktura. Do Alicante bardzo łatwo można się dostać z Polski jednak z większości europejskich miast jeszcze łatwiej. Połączeń jest więcej, oferowanych przez szereg linii lotniczych. Można korzystać z tanich linii, gdzie ceny biletów mogą wynieść 25 Euro lub podróżować komfortowo w klasie biznes.

W ekskluzywnym miejscu nie brakuje ekskluzywnych atrakcji. Rejon słynie z doskonale przygotowanych i przepięknie położonych pól golfowych. Golfiści z całej Europy przyjeżdżają tutaj uprawiać ten sport, ponieważ klimat jest sprzyjający przez cały rok! Entuzjaści tego sportu mogą, z bogatej oferty nieruchomości, wybrać położone w samym środku pola golfowego. Widoki z okna na zielone, soczyste trawniki na tle błękitnego nieba mogą konkurować z widokami na morze i góry…a są wille, z których możemy mieć widok na wszystkie wymienione atrakcje.

Własny dom w Hiszpanii – z nami to prostsze niż myślisz

Dzięki pomocy wyspecjalizowanej na rynku firmy możemy kupić nieruchomość szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej. Możemy skorzystać z przedstawienia oferty dobranej do naszych oczekiwań. Ceny zaczynają się od już od 65tys. Euro. w przypadku apartamentów, 180tys. Euro w przypadku willi. Można z oferty setek nieruchomości wybrać spełniającą oczekiwania każdego. Pomagamy na każdym etapie!

Z NAMI TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ!

Więcej informacji na Karen Development / Teraz Hiszpania

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment
    Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl