Concierge na złotym poziomie

Concierge – dzień z życia mieszkańca współczesnej metropolii. Godzina 8.00 po raz kolejny dzwoni budzik. Pobudka miała być o 7.00, ale się zaspało…

Concierge Złota 44

Na wyjście z domu masz półgodziny. Biegniesz do łazienki potem do szafy. Tam niemiła niespodzianka, bo koszula jest niewyprasowana. Mleko do kawy też się skończyło i pies nie został jeszcze wyprowadzony. Przedzierając się przez korki z opóźnieniem docierasz do pracy. W porze lunchu uświadamiasz sobie, że strój na wieczorne przyjęcie nie został odebrany z pralni. Po tym, jak przedłuża się spotkanie wiesz już też, że nie zdążysz odebrać dzieci ze szkoły, nie wspominając o zakupach i gotowaniu. Czym ugościsz swoich gości? Rosną panika, irytacja i zmęczenie. Nim się obejrzysz, wyczekujesz końca spotkania z przyjaciółmi, które organizowane było przecież z myślą o relaksie i przyjemności.

Wyobraź sobie jednak świat, w którym tego typu problemy dnia codziennego nie istnieją. Mieszkasz w miejscu, w którym do twojej dyspozycji jest sztab profesjonalistów, którzy w twoim imieniu zajmą się wszystkim tym, na co tobie akurat zabraknie czasu. A takie miejsce już wkrótce pojawi się na mapie Warszawie. W samym sercu Stolicy, do dyspozycji mieszkańców budowanej obecnie Złotej 44 będzie jedyna w swoim rodzaju – 24-godzinna obsługa concierge.

Concierge zrobi za ciebie zakupy, będzie pamiętać o tym, aby  na czas oddać ubrania do pralni i potem je odebrać, zamówi świeże kwiaty do mieszkania, a w nawet w sytuacjach „awaryjnych” zaaranżuje odbiór dzieci ze szkoły czy przedszkola. W przypadku concierge możesz też liczyć na profesjonalne usługi doradcze. Nie wiesz gdzie najlepiej wybrać się na biznesową kolację, czy szukasz pomysłu na niedzielny brunch z przyjaciółmi lub może planujesz wyjście do teatru, ale nie wiesz co wybrać z aktualnego repertuaru? Na Złotej 44 nie będzie z tym problemu. Do twojej dyspozycji przez całą dobę będzie zespół concierge. Na tym nie kończy się unikalność usługi oferowanej przez inwestora projektu Orco Property Group.  Dzięki współpracy z jednym z najbardziej prestiżowych hoteli w Warszawie – Le Regina będziesz mógł stołować się w restauracji La Rotisserie, której jeden z kucharzy został w ostatnim czasie zwycięzcą prestiżowego konkursu Kulinarny Talent 2011. Pobudzając apetyt dodamy, że szef kuchni będzie mógł przybyć osobiście do apartamentu i tam „na żywo” przygotować posiłek dla twoich bliskich i znajomych, a w przypadku większej okoliczności dostarczyć nawet catering do Klubu Złota 44, czyli specjalnej sali do organizacji przyjęć o ponad 250 metrowej powierzchni. Co więcej do usług concierge dostęp będziesz miał nie tylko zawsze, ale i wszędzie, dzięki możliwości bezpośredniego kontaktu z lobby lub za pomocą systemu HMS. Ten inteligentny system do zarządzania mieszkaniem umożliwi ci zamówienie niemal każdej usługi od taksówki po dostawę jedzenia z dowolnie wybranego miejsce w Warszawie zarówno za pomocą panelu dotykowego znajdującego się w apartamencie jak i zdalnie przez Internet. Nareszcie, zamiast ścigać się z czasem, będziesz mógł się nim cieszyć. 

W takim rozumieniu, concierge jest jedną z najbardziej luksusowych usług oferowanych nabywcą apartamentów w wieżowcu projektu Daniela Libeskinda. Bo czyż właśnie nie czas jest dziś najbardziej luksusowym dobrem?

Komentarze

mood_bad
  • Brak komentarzy
  • chat
    Dodaj komentarz