Kolekcja Genaissance de La MerTM – zatrzymaj bieg czasu

Kolekcja Genaissance de la MerTM od 2015 roku zdobywa miłośników na całym świecie. Luksusowa seria kosmetyków wzbogacona w życiodajny Miracle BrothTM, skrystalizowany w swojej najbardziej intensywnej postaci, przyspiesza procesy odnowy komórek skóry.  Czyste, doskonałe i skoncentrowane kryształy zawarte w The Crystal Miracle BrothTM niosą za sobą obietnicę widocznego cofnięcia czasu.

Produkty z kolekcji Genaissance de la MerTM przyspieszają procesy regeneracji skóry, wyraźnie zmniejszając widoczność zmarszczek i linii. Nasza skóra staje się elastyczna, napięta, jędrna i promienna.

NIEZWYKŁA TECHNOLOGIA KRYSZTAŁÓW

Fenomen natury. Przypadkowe odkrycie. Formuła zainspirowana czystymi i doskonałymi kryształami, które formowały się w procesie pozyskiwania Miracle BrothTM w Laboratorium Badawczym Maxa Huber’a.

Potrzeba było wielu lat i niezliczonych eksperymentów, aby odtworzyć to zjawisko.

Wreszcie, narodził się Crystal Miracle Broth™ – rdzeń całej kolekcji Genaissance de la Mer™, ultra czysta forma najbardziej aktywnego fermentu, który przyspiesza procesy regeneracji skóry jak nigdy przedtem.

Efektem tego odkrycia jest kolekcja Genaissance de la Mer™, która zadebiutowała w 2015 roku produktem The Serum Essence: luksusową, jedwabistą esencją idealnie absorbowaną przez ludzką skórę.

The Serum Essence zyskało miliony wielbicieli na całym świecie.

W 2017 do kolekcji dołączyły kolejne dwa produkty: The Eye and Expression Cream oraz The Infused Lotion.

Kolekcja Genaissance de la Mer™ to kolejny milowy krok przyspieszający odnowę i odmłodzenie skóry.

The Serum Essence

 La Mer The Serum Essence

To cofające bieg czasu serum – esencja, zapewnia skórze niespotykany blask i odnowę. Skóra pozostaje w nieustającym procesie odmładzania. Linie, niedoskonałości oraz inne oznaki starzenia się zostają wyraźnie zmniejszone.

The Eye and Expression Cream

 The Eye and Expression Cream

To produkt, w którym efektywność energetyczna Genaissance de la Mer zostaje skutecznie dostarczona w obszary o najbardziej wyrazistej mimice – czyli na przykład w okolice oczu i ust.

Wygładzająca struktura kremu odmładza, naprawia i regeneruje delikatne partie twarzy. Odnowa zaczyna się zaledwie kilka chwil po zastosowaniu kremu — opuchnięcia i cienie wokół oczu zmniejszają się natychmiast. W ciągu dwóch tygodni z okolic oczu zaczynają znikać drobne linie i oznaki stresu, zmęczenia oraz starzenia. Skóra zostaje odmłodzona, rozjaśniona i bardziej promienna. Wypełnione zostają także zmarszczki mimiczne, skóra odzyskuje jędrność, a drobne linie zostają spłycone.

Specjalnie zaprojektowane narzędzie do masażu, zainspirowane strukturą i dotykiem kamieni morskich wyrzucanych na brzeg, sprawia, że aplikacja kremu The Eye and Expression staje się zmysłowym doświadczeniem.

Podczas masażu okolic oka i miejsc narażonych na silną ekspresję mimiczną, narzędzie delikatnie chłodzi skórę, sprawiając, że stosowanie The Genaissance staje się jeszcze bardziej wyjątkowe.

The Infused Lotion

La Mer przemienia lekką, płynną esencję w silnie odżywczy suplement dla skóry: Genaissance de la Mer Infused Lotion.

Produkt został stworzony przez nieoczekiwane zderzenie dwóch niezwykłych formuł – Crystal Miracle Broth™ i emolientów.

Powstała w ten sposób wodno-oleista formuła w zetknięciu ze skórą zamienia się w płynny, silnie nawilżający lotion. Tworzy w ten sposób idealną bazę pod The Serum Essence.

Tuż po aplikacji, skóra odzyskuje zdrowy wygląd. Stosowany codziennie wzmacnia barierę ochronną i sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna, niezaprzeczalnie gładsza i jedwabista.

THE GENAISSANCE DE LA MER COLLECTION – CUD FERMENTACJI

THE CRYSTAL MIRACLE BROTHTM

The Crystal Miracle Broth™, najczystsza koncentracja Miracle Broth™, jest wytwarzany w bardzo małych partiach, co umożliwia uwolnienie optymalnej mocy. Napełnia skórę energią, dzięki czemu może ona szybciej się odnawiać. Crystal Miracle Broth™ zwalcza również podrażnienia i wspiera naturalne procesy regeneracyjne skóry.

THE GENAISSANCE FERMENT

Ferment Genaissance stworzony na bazie niezwykle rzadkich czerwonych algach Pom Pom, które naturalnie występują w płytkich wodach wokół Korsyki na Morzu Śródziemnym. La Mer stosuje zrównoważone formy pozyskiwania tych alg. Są one intensywnie uprawiane  w bioreaktorze, który przyspiesza tempo ich wzrostu i pomaga stworzyć bardziej czystą i bogatszą formę czerwonej algi Pom Pom, dużo wyższą niż te powstające w środowisku naturalnym. Po zebraniu algi poddawane są działaniu naturalnego światła o odpowiedniej częstotliwości fal. W ten sposób powstaje niezwykle aktywny ferment, który stymuluje produkcję naturalnego kolagenu i elastyny, co z kolei pomaga znacząco ujędrnić i poprawić wygląd skóry.

Produkty z kolekcji Genaissance de la Mer ™ dostępne są  w wybranych perfumeriach Douglas, na Douglas.pl oraz w salonach firmowych Estee Lauder (Galeria Mokotów – Warszawa; Galeria Krakowska – Kraków) oraz na lamer.eu

Komentarze

mood_bad
  • Brak komentarzy
  • chat
    Dodaj komentarz