KILIAN LE ROUGE PARFUM – Nowa linia luksusowych kosmetyków do makijażu

Aby uczcić dziesiątą rocznicę swojego powstania marka KILIAN doprowadza dwa ze swoich podstawowych zapachów do ich olfaktorycznej skrajności. Uzależniająca i pociągająca już w swojej oryginalnej wersji, każda z tych nowych formuł dociera do DNA perfum, wyizolowuje pojedynczy ich akord i przedłuża go w nieskończoność.

LE ROUGE PARFUM

LE ROUGE PARFUM, pierwsza linia kosmetyków kolorowych sygnowana przez markę KILIAN, to swego rodzaju garderoba, w której odnajdziemy sześć ikonicznych odcieni czerwieni dostępnych w wersjach z matowym oraz satynowym wykończeniem, które mają również przepyszną woń perfum KILIAN.

„Dążenie każdej kobiety do znalezienia idealnego dla niej odcienia czerwieni jest dokładnie takie samo, jak w przypadku poszukiwania swoich idealnych perfum. Ale kiedy już go znajdzie, staje się on jej swego rodzaju podpisem” mówi Kilian Hennessy, założyciel i kreatywny dyrektor marki KILIAN.

Kilian Hennessy poczuł, że przyszedł czas, aby skoncentrować się na tym ponadczasowym i odważnym kosmetyku, który stanowi podstawę każdego makijażu.

I właśnie dlatego postanowił zająć się tym odwiecznym pragnieniem odnalezienia perfekcyjnej broni, która powinna znaleźć się w makijażowym arsenale uwodzenia każdej kobiety, czyli idealnym odcieniem czerwieni.

LE ROUGE PARFUM

Kiedy każda kobieta już go odnajdzie, w sposób niepozostawiający wątpliwości będzie to na pewno ten odcień, który sprawi, że jej samopoczucie będzie fantastyczne, a inni będą to zauważać i o niej mówić.

LE ROUGE PARFUM

Stanie się on jednocześnie zbroją, jak też i najważniejszą bronią każdej kobiety, jeszcze bardziej potęgując jej zmysłowość. Czerwone usta wywołują niesamowite emocje, kiedy na nie patrzymy. Emocje, które odczuwa także każda kobieta, której usta pomalowane są jej idealną pomadką, kiedy wyczuwalny jest ich zapach oraz — jeśli tylko wszystko pójdzie w ramach miłosnej gry po jej myśli— również ich smak.

Na podstawie natężenia każdego koloru wybrano sześć odcieni czerwieni: odboskiego do diabelskiego.

LE ROUGE PARFUM

Wszystkie są dostępne w dwóch rodzajach wykończenia – matowym lub satynowym – dzięki czemu można zwiększać ich natężenie, tworząc odważny makijażowy look na dzień lub czyniąc go jeszcze bardziej dramatycznym na wieczór. Od anielskiego do grzesznego, każdy odcień daje nam szansę odnalezienia czerwieni z naszych fantazji, aby flirtować ze światłem lub zatracić się w ciemności:

HEAVEN ROUGE
APHRODISIAC ROUGE
PROHIBITED ROUGE
DANGEROUS ROUGE
INTOXICATING ROUGE
DEVIL ROUGE

LE ROUGE PARFUM

KILIAN

Marka KILIAN jeszcze bardziej wzmacnia zmysłowe doświadczenia zanurzając LE ROUGE PARFUM w kuszącym połączeniu nut gourmand z kwiatowymi, czyli w specjalnie na tę okazję stworzonej harmonii neroli oraz wanilii.

Dzięki zawartym w tych formułach niesamowicie trwałym i jednocześnie nawilżającym pigmentom, delikatna skóra ust zostaje wygładzona oraz ma zapewnioną ochronę.

Pokryta w całości symbolicznym dla marki motywem tarczy Achillesa, wygrawerowanym na czarnej lace, pomadka LE ROUGE PARFUM to wspaniały, zmysłowy przedmiot.

Ta jedyna w swoim rodzaju broń w kobiecym arsenale sztuki uwodzenia, to naprawdę piękna broń.

Komentarze

mood_bad
  • Brak komentarzy
  • chat
    Dodaj komentarz