La Mania kampania jesień- zima 2020/21

W nowej kampanii na sezon jesień- zima 2020/21, La Mania zabiera nas w podróż po tajemniczej stronie kobiecej natury. Marka pokazuje dojrzałą i pełną pewności siebie kobietę La Mania. Aby podkreślić intrygującą stronę osobowości, osadza narrację kampanii w surowych krajobrazach: wulkanicznych szczytach, polodowcowych terenach i gorących źródłach. Taka właśnie jest najnowsza kolekcja marki na sezon jesień-zima 2020/21. Za pełne tajemniczości i zmysłowości zdjęcia z najnowszej kampanii odpowiada znany fotograf Kamil Kotarba.

Najnowsza kolekcja luksusowej marki La Mania słynącej z najwyższej jakości ubrań pozwoli przenieść Twoje stylizacje na prawdziwie modowy poziom. W kolekcji głównej na sezon jesień-zima 2020/21 znajdziemy ubrania z naturalnej skóry, a także ponadczasową klasykę w nowoczesnym wydaniu. Inspirację do nowej kolekcji czerpano z mody lat 70. i 80. Total look w skórzanej odsłonie to mocny trend w nadchodzącym sezonie, który można było zauważyć na wybiegach największych, światowych projektantów mody. W La Mania trend ten widać w części kolekcji m.in. szerokich spodniach, dwurzędowym płaszczu, czy oversize’owej marynarce. Inne elementy kolekcji również zwracają na siebie mocno uwagę: top i sukienka z dekoltem ozdobionym czarnymi piórami, czy koronkowa sukienka z cekinowymi detalami to nasze faworyty.

Dla kobiet ceniących ponadczasową elegancję w kolekcji na sezon jesień-zima 2020/21 znajdziemy piękne, jesienne płaszcze, ponadczasowe garnitury z najwyższej jakości materiałów oraz eleganckie sukienki.

Najnowsza kolekcja jest już dostępna w eleganckich butikach La Mania, w których sztuka przeplata się z modą i które są idealnym miejscem ucieczki od codziennego pospiechu.

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment