Nowa mascara Pupa Milano Vamp! Sexy Lashes

Nadaj swoim rzęsom niezwykle zmysłowy wygląd z Maskarą PUPA Milano Vamp! Sexy Lashes. Kultowa maskara Vamp! PUPA Milano dostępna w nowej wersji dla jeszcze bardziej zmysłowego spojrzenia.

Stworzona dla kobiet poszukujących wyjątkowej objętości, która łączy się z maksymalnym podkręceniem rzęs. Idealne połączenie naturalnych wosków: organicznego wosku pszczelego i naturalnego wosku Carnauba nadaje rzęsom natychmiastową, ekstremalną objętość bez ich obciążenia, a innowacyjny silikonowy crosspolimer o działaniu „rzeźbiącym” otwiera oko i wzmacnia efekt podkręcenia.

Wysoka koncentracja czarnych mikro-pigmentów gwarantuje natychmiastowy efekt głębokiej czerni od pierwszego pociągnięcia szczoteczki, a organiczne masło Shea sprawia, że konsystencja tuszu jest niezwykle kremowa i przyjemnie otula rzęsy odżywiając je i nadając im elastyczności. Maskara jest perfekcyjnie trwała – zawarte w składzie specjalne cząsteczki żywicy unoszą rzęsy i utrwalają ich podkręcenie na cały dzień, a Ty raz na zawsze możesz zapomnieć o problemie kruszenia i rozmazywania. Od teraz zmysłowo podkręcone rzęsy o wyjątkowej objętości przez cały dzień są na wyciągnięcie ręki.

Sekret mascary tkwi w specjalnie zaprojektowanej szczoteczce. Wyprofilowany kształt szczoteczki został opracowany tak, aby otulać i podkręcić każdą rzęsę. Krótsze włoski w środkowej części szczoteczki przenoszą największą ilość formuły na rzęsy, budując ich objętość u nasady. Dłuższe włoski u nasady unoszą i podkręcają rzęsy nadając efekt „push up”. Zaokrąglona końcówka szczoteczki ułatwia dotarcie do najkrótszych rzęs w wewnętrznych kącikach oczu. Mascara Vamp! Sexy Lashes została przetestowana klinicznie i oftalmologicznie. Dostępna w Perfumerii Douglas oraz sklepie puderikrem.pl.

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment