OMEGA przedstawia idealne modele dla niej i dla niego na Walentynki

Święto miłości zbliża się wielkimi krokami, a OMEGA kieruje romantyczne światło świecy na dwa wyjątkowe czasomierze idealne dla zakochanych w luksusie w szwajcarskim stylu.
Wybór OMEGI dla niej oferuje własny bukiet kwiatów. Zegarek De Ville Mini Trésor w kopercie z 18-karatowego złota Moonshine™ dopełnia pasek z tkaniny Toile de Jouy z oryginalnym, czerwonym, florystycznym wzorem.

Oba boki 26 mm koperty zdobią brylanty, a roślinne inspiracje są wyraźnie widoczne także na koronce modelu. Wieńczy ją pojedynczy brylant otoczony kwiatem z płynnej, czerwonej ceramiki. Łagodnie wypukłą tarczę pokrywa emalia w odcieniu złamanej bieli, wypalana metodą „Grand Feu”. Wskazówki powstały z polerowanego diamentowo 18-karatowego złota Moonshine™, a malowane rzymskie cyfry mają różowy odcień. We wnętrzu eleganckiego czasomierza z linii De Ville pracuje kaliber OMEGA 4061 ukryty za deklem z metalizowanego szafirowego szkła, zdobionego wzorem „Her Time” i oferującego lustrzany efekt.

Dla niego wybraliśmy absolutny klasyk. To trzecia generacja OMEGI De Ville Prestige w 41 mm kopercie z 18-karatowego złota Sedna™. Zegarek ma łagodnie wypukłą tarczę barwioną na odcień głębokiego granatu w technologii PVD oraz wykończoną słonecznym szlifem. Za wskazania czasu odpowiadają wskazówki z powłoką PVD w odcieniu złota Sedna™ oraz rzymskie cyfry ułożone naprzemiennie z obłymi indeksami cabochon. Ponadczasowy wygląd dopełniają okienko datownika na godzinie 3., subtarcza małego sekundnika na godzinie 6. oraz okalająca całość skala minutowa w stylu toru kolejowego. Zegarek o certyfikowanej klasie Master Chronometer jest wyposażony w pasek skórzany w odcieniu głębokiego granatu, a w jego wnętrzu pracuje kaliber OMEGA Master Co-Axial 8802, który można podziwiać przez dekiel z szafirowego szkła.

W duchu wiecznej miłości oba czasomierze stworzono tak, by towarzyszyły wam przez całe życie. Wyjątkowy duet od OMEGI na Dzień Świętego Walentego chroni 5-letnia gwarancja producenta, a zegarki są dostępne w sprzedaży w butikach OMEGI oraz w naszym oficjalnym sklepie internetowym, gdzie w ofercie znajdziecie także wiele innych potencjalnych prezentów dla swoich ukochanych.

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment
    Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl