Premierowa kolekcja opraw Astro Lighting

Innowacyjne i ponadczasowe projekty charakteryzują najnowszą kolekcję rozwiązań oświetleniowych dedykowanych do przestrzeni prywatnych, hotelowych oraz publicznych. Premierowa kolekcja to, jak zawsze w przypadku opraw Astro, wytrzymałe materiały, funkcjonalne i przemyślane rozwiązania technologiczne oraz design, który wytrzymuje próbę czasu. Wśród wielu ciekawych propozycji oświetlenia szczególną uwagę warto poświęcić kinkietom typu plug-in oraz oświetleniu przenośnemu.

W DNA Astro jest wpisanych kilka podstawowych zobowiązań, które znajdują swoje odzwierciedlenie we wszystkich rozwiązaniach oświetleniowych.

Przede wszystkim oprawy muszą być trwałe, a ich proces produkcyjny i materiały, z których są tworzone najwyższej jakości. Ponadto elementy eksploatacyjne są wymienne, a same produkty zaprojektowane w sposób, który idealnie odpowiada potrzebom użytkowników.

Kierując się tymi zasadami w najnowszej kolekcji znalazły się między innymi oprawy Imari oraz Carlton, czyli rodziny opraw z kloszami z porcelany kostnej.

Porcelana to szlachetny materiał, który idealnie współgra ze światłem, nadając mu ciepły, miękki poblask, który sprawia, że dobrze czujemy się w tak oświetlonym wnętrzu. Oprawy Imari dostępne są w dwóch wykończeniach. Eleganckim brązie i bardziej nowoczesnym lecz nie mniej wysublimowanym matowym niklu. Dzięki wymiennym źródłom światła oprawy z tej serii można wyposażyć w dowolną temperaturę barwową oraz ilość lumenów dopasowaną do projektowanej przestrzeni. W skład kolekcji wchodzą zarówno oprawy biurkowe, jak i kinkiety na krótkim i dłuższym, regulowanym ramieniu.

Niezwykle ciekawie prezentuje się również oprawa przeznaczona do oświetlenia dzieł sztuki. Oprawa Mondrian, bo o niej mowa, charakteryzuje się wysokim współczynnikiem oddawania barw (CRI90). Dzięki temu obrazy będą prezentowały się okazale, a kolory, faktura i forma malarska będzie znakomicie podkreślona dzięki odpowiedniemu światłu. Mondrian to oprawy montowane w dwójnasób.

Można je umieścić tradycyjnie nad obrazem lub grafiką, ale można tę oprawę zamontować po wewnętrznej stronie ramy obrazu. Takie innowacyjne rozwiązanie idealnie sprawdzi się w sytuacji kiedy co jakiś czas zmieniamy aranżację naszego wnętrza i obraz, który je zdobi. Oprawa Mondrian zamontowana na ramie obrazu powoduje, że na ścianie nie pozostają widoczne ślady montażowe i jeśli zmienimy obraz na gabarytowo mniejszy oświetlenie nie będzie wypadało ani zbyt wysoko, ani zbyt nisko w stosunku do dzieła sztuki. Oświetlenie zawsze będzie idealnie dopasowane do prezentowanego obrazu.

Nietuzinkowe są również rozwiązania opraw przenośnych. Astro, jak zawsze podeszło do tego innowacyjnego tematu z pełnym profesjonalizmem i dbałością o detale oraz jakość wykonania opraw. Szczególną uwagę warto poświęcić lampom biurkowym z kolekcji Halo, Zeppo oraz Nomad.

Są to oprawy o niezwykłej stylistyce wykorzystujące najnowsze technologie sprawnego i efektywnego magazynowania energii. Oprawy te wyposażone są w czterostopniowy tryb intensywności świecenia i akumulatory pozwalające korzystać z oprawy bez ciągłego zasilania przez 8 do nawet 100 godzin.

Astro to od ponad 25 lat synonim elegancji i jakości w świecie oświetlenia. Warto zatem poświęcić chwilę i zapoznać się z premierową kolekcją oświetlenia do Twojego wnętrza.

www.astrolighting.pl

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment
    Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl