Najnowsza kolekcja perfum Eisenberg Paris Happiness

Najnowsza kolekcja zapachów EISENBERG Paris Happiness jest zaproszeniem do wolności, piękna oraz celebrowania radości. Linia została stworzona z miłością i pasją dla tych, którzy żyją pełnią życia. Niepowtarzalne i różnorodne nuty słonecznych cytrusów, pachnących kwiatów, podnoszącej na duchu zieleni, sprawią, że od razu zapragniesz je mieć!

I odkryj trzy uniwersalne propozycje unikatowych zapachów EISENBERG Paris dedykowanych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn!
Zapach może przywoływać szczęśliwe chwile, wzbudzać wiele pozytywnych uczuć, skojarzeń oraz wyjątkowych wspomnień, które możemy ponownie przeżyć. Posiada zdolność
wzbudzania radości, poprawiania humoru i dawania energii, te niezwykłe właściwości były inspiracją do opracowania kolekcji zapachów Happiness. Wybierz swój własny zapach, który sprawi, że będziesz czuć się pięknie na co dzień!

Pobudzające, odświeżające i ponadczasowe zapachy Happiness niosą ze sobą witalność, powiew optymizmu i blasku, dodatkowo swobodnie dopasowują się do każdej okazji, stylu życia czy pór roku. Co najważniejsze – są dedykowane dla każdego. Celebrujemy w ten sposób przesłanie, że każdy, bez względu na płeć, powinien nosić zapach, który jest odzwierciedleniem indywidualnego postrzeganego otaczającego go świata. Świeżość otulających nut każdego z zapachów uzewnętrznia się w przezroczystości flakonów, a mieniące się bladożółte kolory odzwierciedlają figlarny charakter kolekcji. Korek, w kolorze kości słoniowej, zaprasza do radości przy każdym rozpyleniu!

EISENBERG Paris HAPPY K W I A T O W Y P U D R O W Y

Uszlachetnione subtelną łagodnością Frezji serce, rozwija się, komponując porywcze i zwiewne nuty. Pudrowa lekkość Mimozy i Heliotropu dodaje słodkości i czułości. Happy dojrzewa karesem pobudzającej Bergamotki, muśnięciem Piżma i wykwintnego Drzewa Sandałowego, by zaowocować radosną nutą. Odrobina delikatnej zielonej słodyczy, szczypta zwiewnej świeżości – najlepsze pocieszenie każdego dnia.

EISENBERG Paris YOUNG D R Z E W N O B U R S Z T Y N O W Y

Kremowe, słodkie i zarazem łagodne Drzewo Sandałowe, tworzy złożoną i zróżnicowaną bazę zapachową. Dopełnia je połączenie korzennej świeżości Kardamonu i Imbiru z porywczością Bergamotki i Cytryny. Ten wielowymiarowy zapach zaskakuje subtelnym ciepłem i żywiołowością.

EISENBERG Paris BEAUTIFUL D R Z E W N O P U D R O W Y

Różowy Pieprz tworzy pierwsze wrażenie zwiewności, które roztacza wibrujące nuty radości i szczęścia. Swobodnie równoważy się w lśniącym i wybornym sercu zielonej i wiosennej Figi. Słodycz Piżma i Drzewa Sandałowego otulona roziskrzoną aurą Bursztynu dodaje głębi i charakteru miękkiemu i połyskującemu śladowi zapachu.

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment
    Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Tokeny.pl